магазин Converse

  • 30 693
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 946
Някой да знае магазин в София, където да се продават Converse, ама от старите им модели, а не тези новите, дето приличат на кецове???  newsm78
Обикалях вчера и нищо...  Rolling Eyes

Ей за тоя тип модели ми е думата

# 1
  • Мнения: 281
На Фритьоф Нансен има нов фирмен магазин - само на Converse (от Кравай в посока Хемус, от лявата страна - след един друг спортен магазин).
На Солунска срещу Levi's също продават Converse.

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
На 5-те също имат магазин, на раковска към френската също, на витошка в една пряка(май на солунска баш), мисля че и в цум имат...все някъде ще имат и тези модели...те не са баш стари...обикновенно има и такива и онакива....

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Имат и на бул.В.Левски, с/у спирката на тролеите на Спортната Палата, малко след Пица Хът се пада, като вървиш в посока Графа.

....на витошка в една пряка(май на солунска баш),...

Да, на Солунска, като идваш откъм НДК, в ляво е(не към Славейков). Имат също магазин и на Раковски, в частта м/у бул.П.Евтимий и Славейков

# 4
  • София
  • Мнения: 1 946
Е, да, ама няма.. Навсякъде са заредили от гадната нова серия тип кецове  #2gunfire

# 5
  • София
  • Мнения: 1 476
В Младост 3 (зад Кауфланд) видях техен магазин, предполагам че е тип аутлет и може би има от старите модели. В близките дни ще го посетя, защото ми трябват още едни маратонки, и ще пиша.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 946
В Младост 3 (зад Кауфланд) видях техен магазин, предполагам че е тип аутлет и може би има от старите модели. В близките дни ще го посетя, защото ми трябват още едни маратонки, и ще пиша.
И там бях.  Cry Ще намериш от новите модели.

# 7
  • Мнения: 405
 В магазина на Converse, който се намира срещу Спортната палата, до Pizza Hut може да има и от старите, на които и аз съм фен Laughing. Виж там!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 387
В магазина на Converse, който се намира срещу Спортната палата, до Pizza Hut може да има и от старите, на които и аз съм фен Laughing. Виж там!

Да, мисля че там има намалени стари модели, така че има шанс да си намериш. Апропо, конверските тип кецове съвсем не са нов модел, а тяхно класическо изпълнение Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 946
От тези, които търся, намерих само в сравнително новия магазин на ул.Фритьоф Нансен. Абсолютно същите като моите, дето си ги взех преди 2 години, и то на абсолютно същата цена. Малко се възмутих.  Crossing Arms

mona77, права си кецките не са нов модел, но са доста нашумяли тази година...  ooooh!
Иначе "моя" модел, доколкото се ориентирам, го водят Skateboarding Shoes.  Thinking

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 23:56 от saxophone

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
От какво се възмути????

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 1 946
Ами от това, че стар модел искат да ми го продадат на цената на нов. Как може и с лев да не е мръднала цената за две години (пък те може и повече да са) newsm78
Може би идеята е, че хубавото си е хубаво и времето не оказва влияние.. знам ли.. Аз ги предпочитам, защото са адски здрави.

# 13
  • Мнения: 824
И в Скай Сити Мол на втория етаж има.В един магазин за спортни обувки продават и такави конверски.

# 14
  • София
  • Мнения: 43 903
Ами от това, че стар модел искат да ми го продадат на цената на нов. Как може и с лев да не е мръднала цената за две години (пък те може и повече да са) newsm78
Може би идеята е, че хубавото си е хубаво и времето не оказва влияние.. знам ли.. Аз ги предпочитам, защото са адски здрави.

Просто не го водят стар модел, а класика Wink И да аз при тях нещо не се сещам да им падат цените на моделите...може новите да са по-скъпи, но старите не падат....
Аз лично от опита ми с конвърс не бих ги нарекла адски здрави....ама може моя късмет да е бил такъв....

Общи условия

Активация на акаунт