Стах ме е!

  • 2 355
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте на вси4ки мами.На 21год. съм и съм бременна в 24г.с.Преди 4 дена отидох на поредната консултация и д-р ми каза 4е бебето ми е 712г.Незнам дали е нормлно.Като се прибрах се поразрових в разни списания и сайтове и там пише 4е в 24г.с.бебето трябва да е около590-600г.А моето моми4е е 712г.Притеснявам се защото свекър ми е роден 5300кг.Възмогно ли е и моето бебе да е голямо.При вас как беше.Споделете.

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 238
Няма от какво да те е страх,ехографите не са съвсем прецизни,пък и дори и да е по едричко бебето сега после може да не наддава толкова много. Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Здравей!Според мен не е нужно да се тревожиш предварително,а знаеш,че ехографа дава отклонения най-малко +-100 грама.Никой не може да ти каже с точност колко ти е бебето.И моето чак накрая ми казаха,че ще се роди към 3500,а се роди 3900.Та всичко е относително.А казващ,че и в рода ви са се раждали едри,така че има голяма вероятност и твоето бебе да се роди едричко,но само Бог знае.Желая ти лека и успешна бременност и леко раждане.

# 3
  • Мнения: 439
Наистина спри да се притесняваш. всичко ще се намести с времете, а и това, че в рода има едри бебета, не значи че и ти ще родиш едро
Плюс това сега медицината е много напреднала, довери се на лекарите и най-много на акушерките
Моя се е родил 4500, а детето ни 3520 - всичко си е мн относително
Леко и сладко бременеене и безпроблемно раждане

# 4
  • Мнения: 2 374
Не мисля,че имаш повод за притеснение,а това,че свекър ти е бил голямо бебе не е гаранция,че и твоето ще е такова.Аз например съм много дребна,мъжа ми и той не е от най-високите и едрите,пък дъщеря ни се роди голяма за моите размери-3;700 и 52см.
Според мен дори би трябвало да се радваш,че носиш голямо бебе.
Успех и леко раждане. Wink

# 5
  • Мнения: 1 477
Дори и да се роди едро бебето какво те притеснява  newsm78Да ви е живо и здраво!

# 6
  • Мнения: 1 085
Не се притеснявай миличка по нататък бебенцето ще си бъде в норма може сега малко да е порастнало но мисли позитивно.Дори и по едричко да се роди след това всичко ще си влезне в норма.Лека бременност.

# 7
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Няма нищо страшно,нека се роди живо и здраво! HugПък колкото е тежко-толкова,няма да го върнеш я.... Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 891
Няма нищо страшно,нека се роди живо и здраво! HugПък колкото е тежко-толкова,няма да го върнеш я.... Peace

Подкрепям Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 603
Е как пък го измери точно 712 гр.   Mr. Green.
Не се тревожи за глупости,  бебоците не наддават еднакво, нито докато са в корема, нито след това.  А всъщност, няма значение колко е голямо, важното е да е живо и здраво. А от какво те е страх ?
Желая леко бременеене, свеж въздух и свежи мисли.
 Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 3 825
Дори и да се роди едро бебето какво те притеснява  newsm78Да ви е живо и здраво!
Peace.

# 11
  • Мнения: 101
И на мен ми казаха, че ще се роди 3,900 - 4,000 кг, ама се роди 3,300, няма  за какво да се притесняваш дори и да е голямо бебето, един път ще го родиш  Mr. Green Дори по-добре да родиш 5-килограмово бебе, отколкото 2кг. Да ти е живо и здраво детенцето, пък...... Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 44 098
Дори и да се роди едро бебето какво те притеснява  newsm78Да ви е живо и здраво!

 и аз това се чудя....голямо, малко...да е живо и здраво...

# 13
  • Мнения: 1 586
Не се притеснявай, ехографите дават отклонения но дори да се окаже по-едричко още по-добре, няма страшно ,всичко ще е наред.Просто бъди спокойна!Успех и леко раждане! Peace

# 14
  • Мнения: 4 753
Няма нищо страшно,нека се роди живо и здраво! HugПък колкото е тежко-толкова,няма да го върнеш я.... Peace

 Peace Споко, мойто на ехото му сбъркаха килограмите, а бях в средата на деветия месец....  Peace

Общи условия

Активация на акаунт