Да отслабваме заедно и да си даваме кураж!

  • 3 131
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Момичета искате ли в тази тема да записваме кой какво е изял за деня и да си даваме кураж и да ослабваме заедно.Ще споделяме какво е добре и не е добре да ядем и тем подобни.
Менюто за днес ми е :
Две яйца , един домат и малко сиренце за сега.Разбеах че яйцата не са много полезни за диета и ги спирам.Смятам да изям след малко един грепфрут и за вечеря великденска салатка.

# 1
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
дано има ефект,че нещо нямам воля за диета.И аз съм на 2 яйца и 1 консерва сардини в доматен сос и 1 чаша айрян.А яйцата защо да не стават за диета?Виж японската е с яйца.

# 2
  • Мнения: 1 085
Ми така казват в другата тема, особено за жълтъка.Сега ще изям един грейпфрут.

# 3
  • Мнения: 288
Момичета искате ли в тази тема да записваме кой какво е изял за деня и да си даваме кураж и да ослабваме заедно.Ще споделяме какво е добре и не е добре да ядем и тем подобни.
Менюто за днес ми е :
Две яйца , един домат и малко сиренце за сега.Разбеах че яйцата не са много полезни за диета и ги спирам.Смятам да изям след малко един грепфрут и за вечеря великденска салатка.

Не е задължително да ги спираш, а да не ядеш всеки ден яйце/а Wink  и най-добре ги замени с няколко грама бяло пилешко месо на скара, без сол Simple Smile  Peace като не наблягаш най-вече на него в диетата. Примерно два дена от седмицата включи малко пилешко в менюто, за да си набави необходимите в-ва, организма. Wink Пилешкото, мисля, е по-полезно от яйцата. Пък и ако ядем всеки ден яйца, най-много при по-чувствителните да се получи обрив, натравяне. Докато при пилешкото няма такава опасност.

Леле, ако пиша какво ям сигурно ще изляза най-несериозната хехехе  Laughing Когато започна твърдо диетата, тогава ще давам отчет в темата. Ще се присъединя. Засега само си свиквам организма на по-малко храна - приспособявам го.. Simple Smile Но може и сега да пиша.. Така може би, ако знам, че трябва да давам отчет, ще се огранича повече и няма да наруша режима.. хех  Само няма да се смеете много  Laughing
Аз лично по-нататък мисля да мина само на зеленчуци. Wink
Ощ не съм решила днес какво да ям и затова по-късно ще пиша.. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 591
еми и аз да се включа: закуската ми беше мюсли с прясно мляко, обядът - пилешко месо със салатка от зеле, моркови и краставички, а за вечеря - агнешко с ориз  Rolling Eyes избягвам тестените и въглехидратни храни (позволявам си мах. 1 филийка пълнозърнест хляб на хранене)  Blush

# 5
  • Мнения: 304
Относно яйцата - ограничи жълтъците до 3-4 на седмица, белтъци можеш да мляскаш колкото искаш. Все пак те са източник на чисти протеини.  Аз така правя и действа Peace

# 6
  • Мнения: 288
Аз сега съм на чай "Каркаде" с резени лимони вътре. После ям резените, че мн. ми харесват като са напоени малко с чай Simple Smile.
За по-късно смятам или кисело мляко или домати със сирене, без подправки.

# 7
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
.......И аз често използвам белтъците от яйца, и досега не са ми навредили. Пилешко сварено, или печено на скара, или в плик (от ония прозрачните), задушени броколи с малко масло и зелени салати с обезсолено сиренце, някой домат.... все са неща, които са ми помагали да свалям килограми.......
Много е хубаво да се пие и вода - за да се оттървем от отпадъците, за да си хидратираме кожата, да залъжем глада......

Пожелавам ви успех.   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 085
Аз малко попрекалих тази вечер като си позволих да хапна малко картофки на фурна и салатка.

# 9
  • Мнения: 288
И аз вчера си хапнах картофи на фурна и после се почувствах глупачка Simple Smile, защото хем искам да отслабна, хем в следващия момент предавам фронта. Simple Smile Не се притеснявай - утре няма да е така. Само трябва, както казаха момичета в др. теми да си повтаряш как искаш, как ще... и да си го представяш Simple Smile Само се замисли как ще изглеждаш с по-малкото кг.-и, които искаш да смъкнеш и какво ще се промени в "+" посока. Днес това ми е тактиката към мен и май е успешна, но да видим - докато заспа има време ехехехех Wink

# 10
  • Мнения: 1 085
 А за водата?Трябва ли да се пие по много?

# 11
  • Мнения: 304
А за водата?Трябва ли да се пие по много?
След сладкото това ми е най-големият проблем  Confused Ако изпия 1.5 л си е цяло постижение  ooooh!
 Вие пиете ли много вода ?

# 12
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Да, хубаво е да се пие много вода, както и други течности - чай, фрешове.Аз до момента съм на 1 грейпфрут и горчиво кафе.Денят ще изкарам на плодове и зеленчуци, а вечерта ще си похапна/който е правил режима на д-р Ори ще се сети за какво става въпрос Simple Smile/.Харесва ми темата,хубаво е да се подкрепяме и стимулираме Hug.

# 13
  • Мнения: 910
Здравейте!
Аз пия поне по 2 литра вода на ден,иначе наблягам повече на плодовете и зеленчуците,а също така си хапвам и месо,а сутрин винаги си закусвам кисело мляко с мюсли.Това е един от режимите на диетолога Ипократис.
Аелис,успех с режима Peace,аз не можах да се справя с него.

# 14
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И аз пия около 2 литра на ден вода.
 Иначе съм на ВМ-НВД, че ми е най-близо до нещата,  с които обичам да се храня.
Сега се боря с едни десет килограма, дето ми се върнаха откакто спрях да пуша.......

Общи условия

Активация на акаунт