Смених досегашното АМ и пропи човека

  • 1 389
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Само да споделя,че бях писала доста теми отностно отказването на АМ. Simple Smile
Реших да купя на друга фирма(Хип2),досега все си е бил на НАН и човека си пие като за световно и мама е доволна Flutter
Дано се задържи така поне още месец, пък дано и повече-че точно след месец ставаме на 1 годинка Hug smile3510

# 1
  • Мнения: 2 522
Ми браво на човека, явно си изгражда вкусовите предпочитания.  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 596
Ми браво на човека, явно си изгражда вкусовите предпочитания.  bouquet

 Heart EyesДа

# 3
  • Мнения: 745
Може би си е до дете.Моят син все още си пие Нана без проблем,дори като го види и се разтреперва,няма търпение да му дам млякото.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
браво на детето  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 062
Много се радвам, че все пак си успяла да го "накараш" да пропие АМ  Hug. Явно във вкуса е бил проблема. А все пак въведе ли кис. мляко? Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 367
Браво на детето!Много е малко още да отказва АМ и това,че пак е пропило,е супер!Дано продължава така!

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Поздравления   bouquet

# 8
  • Мнения: 756
хубава новина -да си пие на воля и с апетит Hug Hug

# 9
  • Мнения: 2 172
Еее,супер,браво    bouquet  Хипа е по-вкусен от останалите млека(поне тези,които сме пробвали ние,а не са никак малко) и определено не съм чула да не се е харесал на някое детенце  Peace

# 10
  • Мнения: 1 596
Благодаря момичета,че споделяте моята радост Heart Eyes
Още не съм дала кисело мляко,нали казват ,че се дава като откаже окончателно Ам newsm78
Или пък да пробвам,какво ще ме посъветвате?

# 11
  • Мнения: 1 062
Кисело мляко аз давам на моето бебе за разнообразие. Понякога за следобедна закуска. Един или два пъти в седмицата. Когато откаже АМ ще заместя вечерното с кисело мляко, но за сега давам по малко. Обикновено с плод 50/50.

# 12
Въпросът ми малко не е за тук,но искам да попитам за розовия Хип ли става въпрос и дали е много гъст?

# 13
  • Мнения: 1 596
Чудесен е според мен и бебока Peace

# 14
  • Мнения: 1 428
Браво на бебо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт