Детски балсам за къдрава коса?

  • 9 212
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 263
Проблемът ми е такъв - след измиване с шампоан косичката на детето се сплита и се разресва трудно? Мога ли да му купя например от серията за възрастни с къдрави коси някакъв омекотител или има детски ?   Thinking

# 1
  • Мнения: 11 003
Детски балсам за по-лесно разресване има на Chicco. Подходящ е за бебета, ползвам го за дъщеря ми и съм много доволна.
По-добре не слагай продукти за възрастни на бебешка глава.

# 2
  • Мнения: 9 814
Балсамът на Chicco наистина е много добър и помага за разресването на косата.

# 3
  • Мнения: 8 163
Провери там, където продават пълна гама продукти на Лореал. Те предлагат "разплетител" (detangler е на английски; представа си нямам как ще го преведат българските търговци) именно за детски коси. Би трябвало да изглежда така:




Лореал имат и детски шампоани, които подпомагат разресването, напр.



# 4
  • Мнения: 1 263
Μοмичета, благодаря ви за отговорите!  Heart Eyes Ето така изглежда косичката на детето- тук и тук.

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 19:22 от mummy

# 5
  • Мнения: 1 029
пробвай и с шампоанчетата 2 в 1 на Бюбхен или Дисни Peace

# 6
  • Мнения: 1 263
За съжаление не можах да намеря никой от предложените продукти   Tired, попаднах на спрей за по-лесно разресване на Klorane, но се оказа за деца над 3 год. и в крайна сметка си взех такъв на Johnson- цъкnewsm78

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Скоро взех шампоан 2 в 1 на Шаума. Много доволна останах- косата на детето не е така заплетена, както беше. Преди това й слагах от моите балсами и ползвах за косата й някакъв спрей за разресване на SERI.

# 8
  • Мнения: 204
Балсамът на Chicco наистина е много добър и помага за разресването на косата.

И аз съм доволна от него. Супер е.

# 9
  • Мнения: 1 263
Тарталета,  SERI българска марка ли е или ...? Да знам и за нея да питам като тръгна да търся пак.
 Wink
А как изглежда балсама на Chicco?

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
За съжаление не можах да намеря никой от предложените продукти   Tired, попаднах на спрей за по-лесно разресване на Klorane, но се оказа за деца над 3 год. и в крайна сметка си взех такъв на Johnson- цъкnewsm78
mummy този балсам,който си взела би трябвало да върши същата работа като другите  Peace Пробвай с него и ако не си доволна потърси другите,които са предложени  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
Не мога да ти дам съвет, но детенце има супер коса!!! Направо му завиждам...  Hug

# 12
  • Мнения: 1 263
katiABV, благодаря   bouquet , но докато се науча как се подържа в добър вид къдрава коса (каквато аз никога съм нямала), май ще ми трябва доста проучване и питанки.  Blush 

# 13
  • Мнения: 3 312
да следя,че и аз имам една къдрушанка  Heart Eyes   

# 14
  • Мнения: 545
Здравейте! Побутвам темата, защото имам същия проблем с косата на детето като авторката. Питането ми е откъде купувате балсама на Чико, защото днес в един магазин ми обясниха, че отдавна не се внасял. Нито пък намерих спрея на Джонсън. А иначе ето как изглежда малката (като храстче в главата).
Ето една снимка!
И още една!

Общи условия

Активация на акаунт