Хотел Криопиги - Гърция , Халкидики

  • 12 589
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Хотелът като цяло беше много добър, НО ..
Отношението на персонала беше ужасно !
Когато правихме резервацията от агенцията ни казаха , че до 18 часа трябва да бъдем в хотела. Станахме сутринта в 5 часа за да се дооправим  и да тръгнем към 6 ч. за да имаме време да разгледаме когато пристигнем, пък и да не бързаме.. Минахме през Солун , поразходихме се 2 часа там и тръгнахме към Криопиги. Бяхме там в 16:00 часа. Отидохме на рецепцията за да ни настанят, казаха ни , че ще изчистят стаята и ще ни настанят, само да изчакаме 1 час на бара. Изчакахме.. 5 часа  ooooh! Върнахме се от бара след час, около рецепцията се бяха струпали сигурно 60 човека само българи. Всеки се оплакваше от кога чака, а стая няма.. Имаше и семейства с малки деца, които откачаха , защото са седяли цял ден затворени в хотела да чакат ..
Имаше и жена с операция..
Всячески се опитвахме да си "изпросим" стаите за които сме платили , но не..
И така, докато не започнахме един по един да крещиме.. Всеки , който се развика си получаваше стаята. Та с доста крясъци ни настаниха към 7 часа.
Всичко чудесно, но не и стаята.  ooooh! Бяхме си резервирали спалня, а те ни дават спалня + още 3 легла.. Когато отидохме да видим каква е стаята, вътре камериерките все още закачаха пердетата, имаше кофи с латекс отвън , по други стаи леглата нямаха матраци, носеха хладилници .. Явно не са били подготвени за гости..
Та върнахме стаята и си поискахме спалнята.. Все пак имаше семейства , които чакаха стая с 4 легла.. Защо не я дадоха на тях ?
Поседяхме още няколко часа и към 21:00 часа ни настаниха отново.. в спалня!  bowuu
Следващите ден - два персоналът беше все така недружелюбен .. но определено не можеше да се сравни с чакането в рецепцията.
Имаше изцепки от рода на
" В момента не съм на смяна" или пък "Аз: Може ли вилица ? - Келнерът : Не.. Аз: Защо? Келнерът : Защото не искам !" Но въпреки това си изкарахме чудесно.  Grinning
Но със сигурност няма да се върнем в този ужасен хотел !

# 1
  • Мнения: 778

" В момента не съм на смяна" или пък "Аз: Може ли вилица ? - Келнерът : Не.. Аз: Защо? Келнерът : Защото не искам !" Но въпреки това си изкарахме чудесно.  Grinning
Но със сигурност няма да се върнем в този ужасен хотел !


E, за това обяснение и извинение няма  Shocked Shocked Shocked!!!

Ама ... направо не мога да си представя даже такова отношение!

Дано останалата част от почивката да са били страхотни, че да неутрализират до някъде това посрещане...

# 2
  • Мнения: 1 224
Да, останалите дни бяха наистина невероятни, не съжаляваме , че бяхме там . Дори ако някой ми каже, че имаме още 4 дни там, ще изживея този тормоз отново  Grinning

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
 Shocked ще остана безмълвна.Може ли снимки

# 4
  • Мнения: 1 224
Ето линк към сайта на хотела
http://www.kriopigibeach.gr/index.php?lang=en

# 5
  • Мнения: 11 747
Както го описваш ми прозвуча като евтин пансион, а на снимките в сайта изглежда много хубаво. Къде е истината, някъде по средата или не съвсем?  Thinking

Никога не съм си мислила, че ще ида на Халкидики, но знае ли човек.

# 6
  • Мнения: 1 224
Пина, кое в описанието звучи като за "евтин пансион"? Аз нямам за цел да му правя реклама.. напротив . Да, хубав е, но с друг персонал , ще бъде още по-хубав  Peace

# 7
  • Мнения: 11 747
Ами не, аз просто емоционално така си го нарисувах в съзнанието - баки с боя пред стаите, легла без матраци... То ако е било току що боядисано, би трябвало и да мирише. Никъде не си казала, че са се гонели мишки по коридорите и е било всичко покрито с прах и паяжини, но на мен такава картинка ми изплува в съзнанието!  Thinking
Не ми се връзвай  Crazy
На сайта изглежда много хубав и дори си помислих, че може да идем някой ден, а принципно смятам, че няма какво да правя на Халкидики.

# 8
  • Мнения: 1 224
Ако сте с кола , ще има какво да правите. Иначе ще откачите в това малко градче.. Ние бяхме с кола и обиколихме целия първи ръкав. Хотелът е хубав, стаите са невероятни. Но , да. Дори му миеха прозорците .. Явно не е имало никой преди нас и не са били подготвени. Но пък резервацията ни беше от преди месец.. Не знам какво се е случило, факт е, че не бяха подготвени за нас.

# 9
  • Монтана
  • Мнения: 499
Да се включа и аз
Изживяхме го и ние същото по същото време-с настаняването найстина проблем,но за другите неща ние сме доволни.Получихме много хубава стая,хотела е много раздвижен и е един голям лабиринт.Красиво е там и от храната сме доволни
Ако всичко беше наред нямаше да ни е интересно  Hug

# 10
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Toppolinka  Hug

съжалявам за неприятното настаняване  Tired
странното е че в сайта на хотела пише че е целогодишен  Shocked

Иначе хотелът наистина изглежда прекрасно  Peace

Я разкажи по-подробно, какво видяхде, какво ядохте/пихте - ако не те мързи  Blush

Как беше пътя до там? В смисъл дълго ли пътувахте?

# 11
  • Мнения: 1 224
Ами дълго пътуване чак не, но спирахме на няколко места, така че се проточи повече.. Като часове не знам колко е пътя до там , пък и зависи на границата какво ще е положението. Ядохме.. ориз със зеленчуци , имаше и оилешки бутчета.. сладкиши имаше някакви, плодове имаше , докато не ги разграбят и все гледаме по масите банани пък за нас все няма.. Напитки безплатни имаше само за ол инклузив, а ние не бяхме. Салати помня ,че имаше много.. Разнообразна  беше храната.  Hug

# 12
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Ами дълго пътуване чак не, но спирахме на няколко места, така че се проточи повече.. Като часове не знам колко е пътя до там , пък и зависи на границата какво ще е положението. Ядохме.. ориз със зеленчуци , имаше и оилешки бутчета.. сладкиши имаше някакви, плодове имаше , докато не ги разграбят и все гледаме по масите банани пък за нас все няма.. Напитки безплатни имаше само за ол инклузив, а ние не бяхме. Салати помня ,че имаше много.. Разнообразна  беше храната.  Hug
а снимчици?  Blush

Аз ли се лъжа или ти питаше за един хотел в Тасос?

# 13
  • Мнения: 1 224
Да, аз бях Simple Smile Прати ми мейла ти и ще ти пусна снимки Simple Smile

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 576
Днес говорих с една приятелка, която беше със семейството си в същия хотел и тя се оплака, че са чакали 2 часа да ги настанят.  Ние бяхме в хотел преди селцето Криопиги и сме много доволни и от хотела и от обслужването. А и очароването на хотел на брега на морето не е за пренебрегване. Добре че бяхме с кола и бая се поразхождахме из Касандра. Много се издразних, че гърците все гледаха да ни излъжат със сметките. Точно в Криопиги ни кръстиха с 20 Евро, но ни беше 1-ви ден и по-късничко се усетихме.

Общи условия

Активация на акаунт