tatyyyyy

  • 776
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
 Rolling Eyes знам че има такава тема но ми е много спешно и нямам време да търся отговори на въпросите които ме интересуват и ако може някой който наистина разбира да ми отговори
колко време след като я направя не трябва да я излагам на слънце?а солариума пречили и ако да до колко жреме не трябжа да ходя и на солариум?
ще се радвам ако ми отговорите

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
пречи солариума.Може да си я покриваш като ходиш.Доколкото знам поне 1 месец не трябва да се излага наслънце

# 2
  • Мнения: 7 723
На солариум- 1 месец, а на слънце- 3.

# 3
вчера си направих татуировката цветна няма да ходя веме на солариум а пък и аз вече направих малко тен предварително но се притеснявам за това за 3-те месеца дето казваш за слънцето идва лято затова дали на плажа да си я закривам с някаква дреха примерно

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
след като ви направиха татуса не ви ли казаха какво да правите? моят татуист ми беше обяснил всичко, абсолютно всичко от до - мазане, мокрене, слънце и т.н. къде и при кой ги правите тези татуировки след като елементарни работи не ви обясняват - ноу комент Tired

# 5
  • Мнения: 1 925
peti_to, принципно е препоръчително 3 месеца, затова и е хубаво да се прави есента до към февруари-март. Но след като си си я направила трябва да я мажеш със слънцезащитен крем с голям фактор като я излагаш на слънце  Peace
Моят татуист ми обесни всичко  Peace Наистина странно, че не са ти обеснили
  newsm78

# 6
обясниха ми но ми казаха 1 месец да не я излагам на слънце

# 7
след като ви направиха татуса не ви ли казаха какво да правите? моят татуист ми беше обяснил всичко, абсолютно всичко от до - мазане, мокрене, слънце и т.н. къде и при кой ги правите тези татуировки след като елементарни работи не ви обясняват - ноу комент Tired
няма нищо лошо да попиташ затова сме тук да споделяме опит а който му обясняват всичко и всичко знае може и да не пише

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
чудя се на татуистите, не на вас

# 9
така е но всеки татуист има свои методи и препоръки

# 10
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
а трябва, защото татусът не е нещо просто ей така Peace

# 11
  • Мнения: 2 270
peti_to, принципно е препоръчително 3 месеца, затова и е хубаво да се прави есента до към февруари-март. Но след като си си я направила трябва да я мажеш със слънцезащитен крем с голям фактор като я излагаш на слънце  Peace
Моят татуист ми обесни всичко  Peace Наистина странно, че не са ти обеснили
  newsm78
Peace

Общи условия

Активация на акаунт