Носите ли шалчета като аксесоар

  • 15 706
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 457
До сега не съм носила,но имам едно много елегантно в розовата гама.Преливат се няколко нюанса на розовото.Решила съм утре да си го сложа на черен костюм, но се чудя как да го вържа.Сакото е късо с едно копче и голямо деколте.да отбележа отдолу нама да съм гола Grinningимам бщстие в черно и единя от розовите цветове на шалчето.Помагайте с идейки

# 1
  • София
  • Мнения: 500
Снимай се за да си те представя,защото не ми стана много ясно  Simple Smile newsm78

# 2
  • Мнения: 2 457
Нямам фотоапарат вкъщи Sad.Кое не ти е ясно питай ще обяснявам Laughing

# 3
  • Мнения: 3 459
Не, не нося  Wink

# 4
  • Мнения: 1 645
Нося.Имам няколко и напоследък много често ги слагам,почти всеки ден.
Връзвам ги по различни начини...както дойде.

# 5
  • Мнения: 2 457
Открих за такова става дума

# 6
  • Мнения: 1 885
Имам, наследство от баба ми, огромно количество шалчета и фишута.
Придават особен чар на почти всяка дреха.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 021
Обожавам шаловете. По мъничките нося като фишу, дългите като колани или пояси, големите квадратни си правя на блузки или туники.
Конкретно в твоя случай наистина е важен стилът на костюма. Ако носи на закачка, можеш да ползваш шала като колан върху сакото, вързан на красива панделка под бюста или да го нанижеш в гайките на панталона. Показаното от monica_bellucci също е готин класически вариант.

# 8
  • Мнения: 3 036
Имам и си ги нося с удоволствие - лилави,жълти,зелени бяло и черно,кафяво;
дълги,къси,широки,тесни - всякакви.
Имам дори 6 на брой,като съм ги съчетала 2 по 2 ,с различна дължина и едното е на врата,другото е на чанта,като колан.
Абе с други думи любим аксесоар са.

# 9
  • Мнения: 110
не, не ми допада

# 10
  • Мнения: 5 103
Много рядко.

# 11
  • Мнения: 1 424
Не, не нося  Peace 

# 12
# 13
  • Мнения: 3 641
Не, не нося, но като разгледах ми се прииска и не мен Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 457
Много благодаря Тони, има страхотни идейки.Да си призная и аз не нося, но това ми е подарък и трябва да го сложа.Да не се окаже после, да се прстрастя, не че има лошо.Така започнах да харесвам и нося червения цвят от една блузка пак подарък Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт