Концерт на Бон-бон във Варна

  • 1 088
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Здравейте мили мами,

чухте ли за концерта на вокална група Бон-бон във Варна ? 
Ще бъде по случай откриването на магазин за детски играчки. Чух реклама по радиото - магазина се казва Toy Town, но не разбрах къде точно и кога ще бъде този концерт, а  са много сладки и малката много ги харесва - т.е. не е за изпускане  Flutter
Някой знае ли подробности ?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Супер, някой ако научи да свирка. Гледах на билборда до Теранова, че ще откриват такъв магазин обаче не се сещам дали пишеше къде е  newsm78

# 2
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
магазина е на ул. 27 Юли, над църквата Св.Никола от дясната страна

# 3
# 4
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
17 май, но не съм на 100% сигурна

# 5
  • Мнения: 503
Благодаря, colibri!

# 6
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
да се поправя днес в автобуса чух реклама - 18.05.2008 е датата Embarassed

# 7
  • Мнения: 364
На 18.05 от 16.00 часа пред църквата "Св.Никола" - вчера ми дадоха брошурка на улицата  Grinning

# 8
  • Мнения: 108
Някой ходи ли на концерта?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Да, ние бяхме там, но закъсняхме 10 минутки. Доста продължи, почти до 5 часа. Бон-бон-ите изпяха популярните си песни, там бяха и Сара и Лора /сладурчета  Heart Eyes/ и две момченца. Между песните казваха това-онова за магазина за играчки като реклама. На мен ми харесаха, Симона нещо не беше на кеф, но после каза че са й харесали  Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Тюх, изтървали сме.  Tired

Май трябва да си отворим тема за подобен род прояви във Варна. Сигурно и на Раковината ще започнат да изнасят представления...

# 11
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Азпък знаех за откриването на Toy Town в Неделя, но не знаех, че Бон-Бон-ите ще пеят и сега ме е яд, защото Валентина им е голям почитател.  smile3511

# 12
  • Мнения: 108
Май трябва да си отворим тема за подобен род прояви във Варна. Сигурно и на Раковината ще започнат да изнасят представления...

Днес чух от една майка, че точно на Раковината вчера е имало концерт с народни танци на деца от различни детски градини. Така, че наистина една такава тема може би ще ни е от полза, за да се информираме по- навреме за такива мероприятия. Особено сега, както наближава Денят на детето, ако някой чуе нещо интересно, няма да е зле да сподели.

# 13
  • Мнения: 232
Е ,някой да каже защо вече го няма предаването Бон-бон ? Че концерта го изтървахме го изтървахме,ама и по Бтв ги няма напоследък.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Май трябва да си отворим тема за подобен род прояви във Варна. Сигурно и на Раковината ще започнат да изнасят представления...

Днес чух от една майка, че точно на Раковината вчера е имало концерт с народни танци на деца от различни детски градини. Така, че наистина една такава тема може би ще ни е от полза, за да се информираме по- навреме за такива мероприятия. Особено сега, както наближава Денят на детето, ако някой чуе нещо интересно, няма да е зле да сподели.

Това го имаше като афиш в нашата градина. Ама май часа беше ранен, затова не сме се организирали.

Общи условия

Активация на акаунт