индукционен котлон СОНАШИ или друг...

  • 11 602
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 663
Здравейте. Харесала съм си един котлон
http://interior-scena.com/pic_popup.php?pid=106_5.jpg
но нищо не знам за фирмата СОНАШИ, дали правят качествени стоки
а и котлона дали си заслужава newsm78. Ако някой може да помогне с мнение ще бъда благодарна   bouquet
ако сте доволни от друг индукционене котлон, пишете какъв е!

# 1
  • Мнения: 1 632
Гледах,че и ТСМ имат такъв,и е на 45 лв.Ама нещо ми е съмнително с тези ниски цени.Ще следя темата,че и мен ме интересува.

# 2
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
не всички съдове за готвене са подходящи за индукционни котлони.
предполагам знаеш  Peace

за марката нищо не мога да кажа  Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 663
за съдовете зная, но индукционните котлони са по-икономични и затова сме се спряли на тях. в момента търся отзиви и мнения по въпроса!!!

# 4
  • Мнения: 712
Аз си купих индукционни котлони на Електролукс от Техномаркет - 1100 лв. Спрях се на тях след доста четене във форума. Индукционните котлони са най-икономични, поне доколкото се информирах. Причината е, че загрява само зоната, която е под дъното на съда. Ние си правихме експеримент. Сложихме 1 литър вода и избрахме максимална мощност - при нас беше стойност 9 - водата завря за по-малко от минута!!!

# 5
  • Мнения: 547
Абе то индукционни котлони - ок. Ама тази марка Сонаши ми звучи като Нео и Елит. Не бих си купила нищо такова.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 040
desislava69 ,аз съм със същия котлон. null,фирмата е френска.Ползвам го отскоро,за сега нямам забележки Peace

# 7
  • Мнения: 547
Чак пък френска... Това е от сайта им: http://www.sonashi.com/aboutus/aboutus.htm
Ако става въпрос за друга фирма, съжалявам, че подвеждам някого. Но аз друга фирма с това име в първите страници на Google търсенето не видях.

# 8
  • Мнения: 8 999
Името ми звучи като китайско. Но в това няма нищо лошо, защото Китай доста напредна и не всичко, което се произвежда там е боклук.
Няколко въпроса - тези котлони за вграждане ли са? Къде ги продават? Колко струват?

# 9
  • Мнения: 1 632
Името ми звучи като китайско. Но в това няма нищо лошо, защото Китай доста напредна и не всичко, което се произвежда там е боклук.
Няколко въпроса - тези котлони за вграждане ли са? Къде ги продават? Колко струват?
desislava69 е дала линк в началото на темата.Струват към 300лв

# 10
  • София
  • Мнения: 663
suzi_a ,  от къде си го взе. понеже аз го намирам все по он-лайн магазини. и на каква цена го взе.
влезнах в сайта на сонаши и за адрес са дали хонг конг.
 newsm78

# 11
  • Мнения: 1 875
Преди време си взех индукционен котлон от Метро - ALASKA, беше комплект със съдове за него, на промоция. Много съм доволна, не си спомням точно колко струваше, но беше около 60 лв. Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Ето какво пише на котлона :

# 13
опитах се да ви помогна, но явно информацията идва в повече. отговорих на всичките ви въпроси и ги изтрихте. надявам се някой друг по-добре да ви обясни какво е индукция и каква е марката Сонаши.

# 14
  • Мнения: 1 632
опитах се да ви помогна, но явно информацията идва в повече. отговорих на всичките ви въпроси и ги изтрихте. надявам се някой друг по-добре да ви обясни какво е индукция и каква е марката Сонаши.
Аз ли не разбрах newsm78
На кои въпроси си отговорил/а и кога?

Общи условия

Активация на акаунт