Пак рев в яслата

  • 669
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 535
На вас случвало ли ви се е.От септември ходим на ясли и много трудно свикнахме може би месец и половина ревове много беше тъжна сутрин,когато вече си мислех че няма да свикне тя започна да се успокоява ,ревовете спряха.От ноември мога да кажа че ходим с удоволствие сутрин е усмихната казва добро утро на госпожите чао на мен,изобщо без никакви проблеми.СЕдмица преди голямата почивка отново започна да плачи сутрин като влезе сутрин бързо се успокоява,носутрин пак е тъжна,а днес започна да плаче още от колата.Не ми е казвала да е станало нещо което да провокира този рев,не знам какво да мисля.Иначе следобед излиза усмихната и презденя не е имало проблеми

# 1
  • Мнения: 9 052
нещо ново да правите, което да и е по интерсно, отколкото zаниманията в градината? или да има нви деца или по малко учители в градината и да нямат време да се zанимават с интереснио неща?
При нас е нещо такова , вече правим доста неща zаедно, които в яслата не става, zащото има доста бебета ... та трябва да иzтарйкаме ощ? 2 м3сеца до zапочване на градината и ще стане по интересно от в къщи  Wink

# 2
  • Мнения: 1 897
Да, случва се да плаче сутрин и бързо да се успокоява след като влезе.
Не е задължително да се е случило нещо в яслата. Вероятно е просто период.
Не го мисли толкова.

# 3
  • Мнения: 25 571
Напълно нормално и често срещано явление е деца, които вече са свикнали с детското заведение, да започнат да плачат отново след по-дълъг престой вкъщи.
Спокойно, пак ще свикне.  Laughing

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Да но тя започна още 10 дни преди празниците(не си е стояла в къщи)и плаче всеки ден не от време на време.Пак зпочна да ми се къса сърцето,много е жална.Вярно че в момента 2 от сестрите са в отпуск и са по сами една сутрин и една следобед.Иначе заниманията в къщи не сме променяли пък и няма бебета в чслите.Дано свикне пак по -бързо ,че Cry

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми ги правеше тези истории. Тя е много чувствителна и ако се случи нещо в градината тя го изживява доста дълго. Дано да отмине бързо този период Hug

# 6
  • Мнения: 9 052
Да се включа пак. При нас  е абсолютно същата история таzи седмица. От 4 месечен ходи на гледачка и ясла и никога не е правил никакви проблеми, но сега явно попорасна , поумня и вzе да се zабавлява доста добре в къщи и вече не му е интересно толкова там. Още повечЕ , че миналата седмица бяхме при нашите и ма нъжа ми (в един град са ) и понеже бяха праzници дума народ се zанимава?ш да zабавлява малкия , да му прави подаръци , да го храни и глеzи . То не бяха баби, дядовци, лели, чичовци , прабаби ... Сега той е най малкия в семейството и други деца няма , та беше голяма радост zа всички ... Е сега вечЕ не иска да ходи на никаква ясла и си мисли, чЕ ние преz това време какви интересни неща правим ... Не чЕ нещо лошо преживява там, много са свестни и мног оработят с децата, просто не му е интересно. Ако така продължава ще ги помоля да го преместят в детската градина малко по рано, може там да му е по интересно.

# 7
  • Мнения: 1 447
Дъщеря ми ги правеше тези истории. Тя е много чувствителна и ако се случи нещо в градината тя го изживява доста дълго. Дано да отмине бързо този период Hug
При дъщеря ми го имаше и в яслата този период сега го има и в градината

# 8
  • Мнения: 71
щом в яслата се успокоява и там през деня не плаче, не виждам защо се притесняваш. е наистина предполагам ти се къса сърцето сутрин, но някои деца така си плачат, защото знаят вече какво следва-предстои им разделяне с мама за известно време. важното е че там все пак се успокоява

Общи условия

Активация на акаунт