Мнения за д-р Валентин Иванов и таксата за раждане в Тина Киркова

  • 7 315
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 505
На моя приятелка й предстои скоро раждане и лекарят, който  й следи бременноста й е препоръчал да роди при д-р Валентин Иванов от Тина Киркова.

Моля споделете мнения за този доктор - отношение, професионализъм, може ли да разчита, че ще си вдигне телефона ако се наложи да му се обади през нощта?

Освен таксата от 500 лева, която се плаща на болницата, нещо допълнително трябва ли да му се плати и на него? А кога се плаща тази такса - преди или след раждането?

Предварително благодаря на всички, които ще се включат.   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 634
А тя още не се е спряла на него, така ли? Това е предварително проучване? Най-добре е да си говори директно с него. В седмицата когато аз родих във форума имаше поне 5 мнения за таксите в ТК и всеки беше платил различно за "едно и също" според авторките.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 505
Повдигам темата - явно този доктор не е от популярните във форума!

# 3
  • Мнения: 3 499
Аз родих при д-р Валентин Иванов. Той ми следеше бременността, знаеше за проблемите ми и затова го избрах и за раждането. Аз можех да разчитам на него, звъняла съм му много пъти, за всичко. Особено преди раждането. Имах подготвителни контракции и постоянно се притеснявах. Звънях му, винаги ми вдигаше телефона. Не е много разговорлив, но е точен. Платих си 500 лева за избор на лекар, дадоха ми пластмасова карта с неговото и моето име. Всичко си беше строго регламентирано. Повече пари не ми е искал и не съм му давала. В нощта на раждането му звънях почти през час. Когато имах 4 см той дойде веднага и стоя с мен до самото раждане на детето, помагаше на акушерката при раждането и следеше състоянието ми. След това ме посещаваше всеки ден, ходеше и при бебето да иска информация и ми докладваше. Аз лично съм доволна от него. Но съм чувала и да се оплакват, така че не знам - дано събереш повече инфо.

# 4
  • Мнения: 130
Здравейте  и на мен днес д-ра проследяващ бременността ми, ми препоръча д-р Иванов от Тина Киркова, за секцио, евентуално  утре ще говоря с него когато ми дадат координатите му.
bla_bla  твоята позната  спря ли се на този д-р?

# 5
  • София
  • Мнения: 505
bla_bla  твоята позната  спря ли се на този д-р?

Да, на него реши да се довери.
Сега чакаме бебенцето всеки момент да се появи.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт