Отговори
  • София
  • Мнения: 137
Става въпрос за началото на юни месец.

# 1
  • Мнения: 225
Посъветвай се с лекаря си все пак, ако няма проблем с бременността до момента, пътувай. Но аз не бих рискувала. Пътувала ли си толкова време с автобус? И знаеш ли за какво става въпрос.
Защото аз пътувах (не бременна де) до Мармарис - още 250 км след Кушадасъ и трябва да ти кажа, че втори път с автобус не повтарям Naughty Това беше най-кошмарното пътуване. Пълен ужас - 24 часа седнал на тая седалка - вярно автобуса 5 звезди с климатик, с незнам си какво, но тези почивки, които се правят по бензиностанции и тем подобни, бременна незнам как ще изкараш.
И все пак - посъветствай се с лекаря си Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 218
много зависи как се чувстваш,попитай лекаря си дали може да предприемеш такова пътуване.
аз съм била в кушадасъ и с автобус и с автомобил, но не бях бременна тогава, с автобус пътя е около 20 часа от Пловдив.
помисли добре няма да ти е много удобно, по добре изчакай малко и пътувай след 4 месец и то със самолет(до кушадасъ мисля че няма оферти със самолет но може да отидеш другаде по турската ривиера), и гледай трансфера от летище до хотел да не е много км.
аз пътувах миналата година бременна със самолет до анталия,но бях в 20 г.с.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 391
Абсолютно и категорично против Naughty. Извинявай за тона, но от собствен опит ти го казвам. Миналата година пътувахме със съпруга ми (и то без дете) до Мармарис и се зарекох, че и безплатно да ми дават няма да се кача на автобус за такова разстояние. А какво остава за 3м. бебе. Първо няма да имаш никакви условия да го обслужваш, второ ти самата ще се чудиш как и къде да се наместиш, че да ти е поне малко по-удобно и не на последно място - не знаеш с какви хора ще пътуваш (ние се нагледахме на хорска простотия и единственото ни желание като пристигнахме бе да не срещаме никой от автобуса докато си почиваме).

Лелеееееее, извинявай, че не разбрах, че ще си бременна в 3м, но мнението ми остава непроменено Peace

# 4
  • Мнения: 492
Не разбрах в края на 3 месец бременност ли. newsm78 Или бебчето ще е на три месеца тогава.  Thinking За бременност - попитай лекаря, който те наблюдава. Ако се чувстваш добре - отиди, но пътят наистина е дълъг.

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 14:43 от <MONA>

# 5
  • Мнения: 1 897
Какво е моето мнение е без значение.
Важно е какво мисли лекарят, който наблюдава бременността ти по въпроса.

# 6
  • Мнения: 575
Бременна е бе хора.
Аз не бих тръгнала, но моя позната ходи точно с автобус до Кушадасъ, в третия месец.

# 7
  • Мнения: 695
Аз не бих пътувала, все пак първите три месеца са много рискови. Задължително говори с лекаря си.

# 8
  • Мнения: 953
Аз не бих пътувала, все пак първите три месеца са много рискови. Задължително говори с лекаря си.

и аз не бих тръгнала, има време за всичко.

# 9
  • София
  • Мнения: 969
Здравей Simple Smile
зависи как ти протича бремеността. Аз бях точно бременна в края на 3-ия месец и пътувахме до Мармарис чак, луда работа Simple Smile. Но аз чувствах добре. Въпреки, че всички ми казваха, ще ти стане лошо, ще повръщаш, нищо ми нямаше. Пътя беше към 22 часа общо. Кушадасъ е доста по-близо. Но всичко е индивидулано, ти си прецени. Аз през цялата бременност нямах нито един ден отсъствие от работа поради неразположения от бремеността или други болнични и разбира се благодаря на бога за това  Praynig
Иначе и аз не бих се навила втори път на толкова дълго разстояние с автобус. Идея си нямах, че ще е толкова далече, явно не бях разбрала колко ще е пътя  Shocked

# 10
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Питай АГ-то.Аз в края на третия месец пътувах два дни и половина от Испания до България с автобус.Нямаше проблеми освен,че краката ми бяха много надути. Peace

# 11
  • Мнения: 4 292
Ако се чувстваш добре, не виждам защо да не тръгнеш. Консултирай се с гинеколога си, но не вярвам да е против.

# 12
  • Мнения: 600
аз ходих до мармарис във втори месец.  в автобуса имаше бременна в 5ти месец. и двете не бихме повторили, не знам как оцеляха тези бебета Rolling Eyes имаше лош участък от пътя, много друсаше, имах контракции, пих но-шпа. на другото момиче краката му се подуваха адски. с пишкането пък беше ужасно, едва се добирахме до тоалетните през почивките.

всеки сам решава, но аз не бих. а и не се сещам за лекар, който би разрешил. просто не са 5 часа, а 20.

# 13
  • Мнения: 2 309
Пътувала съм дотам с автобус и едвам изтраях, а не съм била бременна. Пътуването е много дълго, скован в една поза, понякога се чака дълго на границата, не ходиш до тоалетна, когато на теб ти се ходи, а когато спрат рейса. Може да ти прилошее, да не говорим за друсането по дупките. Да не говорим, че отиваш на майната си и ако недай боже се наложи лекарска помощ, не бих разчитала на турските лекари.

# 14
  • София
  • Мнения: 17 591
Зависи как протича бременността но аз ично не бих го направила.
Ако много държиш да отидеш, отиди с кола.

Общи условия

Активация на акаунт