Фон дьо тен...

  • 2 249
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Все се каня да попитам,как избирате цвета на фон дьо тена си?Един или два цвята по-тъмен от вашата кожа или по-светъл?И как по-точно да разберем кой е нашия цвят.Каде по кожата на тялото е най-удачно да пробваме,дали избрания цвят ще ни потхожда.Чуваласъм,че е най-добре да се пробва на рьката,защото цвета бил най-близ до този на лицето.Но на мен ръцете ми винаги са с по-тъмен цвят....

# 1
  • Мнения: 2 414
Аз по принцип също тествам на ръката. Peace

# 2
  • Мнения: 4 916
Аз също пробвам на ръката, избирам един тон по-светъл. През лятото май не нося ФДТ, та не съм се замисляла как да го наместя според загара  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 165
Аз винаги го нанасям върху лицето си Peace. Ако ми хареса-купувам, но след като са минали няколко часа ,за да преценя как стои във времето.

# 4
  • Мнения: 2 414
И аз мисля,че май най-добре,ще е да се пробва директно върху лицето. Thinking

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Като си купувах последният фдт продавачката настояваше да го пробвам на лицето...еми перфектен е Peace определено от сега нататък ще пробвам на лице...никакви ръце повече  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 146
честно казано-съм малко против тестването върху лицето-ами ако се окаже кожата ти чувствителна към продукта и се изринеш-кой знае преди теб хората как и с какви ръце да го пипали този фдт. аз моя го пробвам на ръката-от вътрешната страна,малко нагоре от китката-сигурно не е най-удачният вариант,но ако има някой, който наистина да знае къде цветът е най-близък до този на лицето,нека каже.

# 7
  • Мнения: 3 641
Като си купувах последният фдт продавачката настояваше да го пробвам на лицето...еми перфектен е Peace определено от сега нататък ще пробвам на лице...никакви ръце повече  Mr. Green
jorjeta, може ли да споделиш коя марка е.  Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Chanel Flutter ...но ми направи впечатление, че жената каза "няма да ви го продам, ако не го пробваме на лицето" и ме убеди...и ми е перфектен като цвят ...евала на такива продавачки  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Винаги на лицето тествам,за по добър избор на гушата,така оцелвам баш цвета си.Цвета на кожата на ръцете е доста по различен от цвета на лицето.

# 10
  • Мнения: 123
честно казано-съм малко против тестването върху лицето-ами ако се окаже кожата ти чувствителна към продукта и се изринеш-кой знае преди теб хората как и с какви ръце да го пипали този фдт. аз моя го пробвам на ръката-от вътрешната страна,малко нагоре от китката-сигурно не е най-удачният вариант,но ако има някой, който наистина да знае къде цветът е най-близък до този на лицето,нека каже.
   Да,ако някой знае да каже. Praynig
Chanel Flutter ...но ми направи впечатление, че жената каза "няма да ви го продам, ако не го пробваме на лицето" и ме убеди...и ми е перфектен като цвят ...евала на такива продавачки  Peace
 А каква е цената,въобще не съм наясно.                                     Извън темата..да питам КАРЧЕВА с перука ли си.Много различна ми изглеждаш нещо

# 11
  • Мнения: 4 447
ФДТ-на се избира по цвета на деколтето.
Не бива да има разлика. Или разликата да бъде
максимум един тон по-светъл.

С един тон по-тъмно е рисковано,
ако нямаш опит.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Ан_Ma, така е, но пък има вероятност да ти цапа дрехите, което е ужасно   Crazy
баба Буна, купен от магазин е 78 лв...купен от ягодка ще е по-евтин  Peace

# 13
  • Мнения: 123
Най ми е смешно,като ги видя( особено дечицата,които се мислят за каки),как само се цапат със по-тъмни цветове лисата.Ми тези тонове им стоят като маски на лицата.Затова си мисля,че е важно човек правилно да потбере точния за него цвят.
Ан_Ma, така е, но пък има вероятност да ти цапа дрехите, което е ужасно   Crazy
баба Буна, купен от магазин е 78 лв...купен от ягодка ще е по-евтин  Peace
  Благоря ти  bouquet

# 14
  • Мнения: 4 447
Ан_Ma, така е, но пък има вероятност да ти цапа дрехите, което е ужасно   Crazy
баба Буна, купен от магазин е 78 лв...купен от ягодка ще е по-евтин  Peace

Само по-тъмният ФДТ ли цапа?
НЕ.
Всички цапат. Няма как.

Общи условия

Активация на акаунт