на плаж след раждане... с какъв бански ?

  • 2 305
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
здравейте Simple Smile искам да попитам тези,които вече са раждали и в следствие на това имат малки или по-големи дефекти по тялото си . как ще се издокарате на плажа ??? с половинки  или с цял бански ??? притеснявате ли се от сбръчкания корем и стриите ...  Tired незнам какво да си купя, нямам големи поражения,но все пак не съм със старата си стегната форма ... кажете ми как сте решили вие този проблем   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 673
След раждането си купих нов бански, само дето не е прашка долната част \както преди това\Mr. GreenВъпреки по-различното тяло не прегърнах идеята за цял бански... Sick
Козметика против стрии и за стягане не ти ли помага?

# 2
  • Мнения: 2 005
Аз нося в две части - плитки бикини и горнище тип сутиен,защото заради кърменето не смея да слагам вече така любимото ми горнище с триъгълни чашки без подплънки.Ако те притеснява коремчето,пробвай не толкова плитки бикини.  Peace

# 3
  • Мнения: 577
щом не си със старата си стегната форма най-добре си купи цял бански.има голям избор и много хубави модели. grinning039


Последна редакция: ср, 07 май 2008, 16:03 от ani metcalf

# 4
  • Мнения: 4 916
Имам само една позната, която след раждането ходи с цял бански, но тя страшно се притеснява от белега от секциото. Всички други са с половинки, избират моделите в зависимост от формите си, така да се каже... т.е. която е по-наедряла около ханша, избира по-дълбоки бикини и т.н.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
След раждането ползвах бански, какъвто и преди да родя - в смисъл същият модел. Ако имах някакви поражения обаче, нямаше да се поколебая да ги поприкрия с цял бански или боксерки или нещо подобно.

Общи условия

Активация на акаунт