Пред петъчна обмяна на опит (петъчна тема)

  • 1 747
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Освен за говорене петъка е и за правене на секс. Обаче има малък "проблем"... Обикновенно "проблема" е от 1,5 г. - до 6 г. (за 6 г. предполагам, нашия сексулен "проблем" е на 2 години ). Той не винаги си ляга навреме или пък рано сутрин се събужда по първи петли и почва да се търкаля в нашето легло.... Абе как се прави секс тайно от неспящо дете ?!?!?!?! newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Нашето има дълбок сън  Mr. Green

Осигурете му игри и забавления през деня в петък, за да го омаломощите и да няма сили за среднощни гастроли по чуждите спални...

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Само за петък ли говорите??? #Crazy
Н а т и,що само петък,бе душко?
През другите дни кво-няма секс,така ли? newsm78

# 3
  • Мнения: 656
Търкате си гърбовете в банята - това от моите родители го помня  Mr. Green
Другото е просто въображение - детски филмчета, на пазар (или разходка) с баба, изобщо всичко може да се опита, но факторът "изненада" винаги присъства в семейния секс.

# 4
  • Мнения: X
Търкате си гърбовете в банята - това от моите родители го помня  Mr. Green
Другото е просто въображение - детски филмчета, на пазар (или разходка) с баба, изобщо всичко може да се опита, но факторът "изненада" винаги присъства в семейния секс.
Това с филмчетата наистина действа ама фактора изнанада е доста голям Simple Smile Върти ми се в главата вариант като водка в млякото или винена попара....а?

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Само за петък ли говорите??? #Crazy
Н а т и,що само петък,бе душко?
През другите дни кво-няма секс,така ли? newsm78

За какъв секс в други дни говорим, а? А? Женени хора сме, все пак  Crossing Arms

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Вярно си е проблем, но можете да го лишите от следобеден сън например.
Нашето таласъмче спи в кошара и не може да ни изненада сутринта, а и банята е класика в този случай май ....
Варианта с алкохол е кофти. остава съвместната баня...

# 7
  • Мнения: 656
Припомнете си времето, когато сте били гаджета, как сте дебнели родителското тяло. Почувствайте се отново млади! Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 448

Нашето таласъмче спи в кошара и не може да ни изненада сутринта, а и банята е класика в този случай май ....

Вашето не може да излиза от кошарата? Блазе ви, на година и нещо изскачаше от там без проблем. А да не казвам как думка по вратата ако някой влезе да се къпе, какво остава и двамата с баща му да сме там. Rolling Eyes Laughing
Секс тайно от неспящо дете - направо не си спомням да ми се е случвало. ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 070
До към две годишно какво ви пречи... Ако се е заиграло, действайте там под завивките. тихичко.  Laughing
Иначе - като спи.

# 10
  • Мнения: 843
   Уф,  дори и да не спеше като зайче...  аз не мога. 3- годишната хала спи леко,  аз аз се и  притеснявам.
    При баба, поне за 1 вечер през 3-4 дни.    Или в много тъмни доби, нещо  инцедентно и ужасно възбуждащо  в някой коридор.
     ама не е работа.
  Как ми се ще да се комбинираме.. С някого.     Тази вече  вашите  терминаторни слънца  у нас -  вие на романтична вечеря с  продължение.   Утре  нашите - у вас...   Ей така - примерно:-)) Laughing Laughing Laughing
   За да няма сърдити детски  реплики от сорта :  "  Искам и аз  " На конче"  на татиииии!"  Добре, че беше тъмно.   Ама ездачката  се струти от коня в луд хилеж/ и стрес/  и отиде вълшебството.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 157
 
   За да няма сърдити детски  реплики от сорта :  "  Искам и аз  " На конче"  на татиииии!"  Добре, че беше тъмно.   Ама ездачката  се струти от коня в луд хилеж/ и стрес/  и отиде вълшебството.

 Joy Joy Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
На тази възраст само Шрек и Фиона ни спасяваха. Обичам Шрек и Фиона Hug
Вече нищо не ни спасява Confused

# 13
  • Мнения: 2 070
В кухнята се пуши и там нашите деца не влизат ,когато ние с тати пушим Mr. Green
Един бърз секс на мивката,ух как го обичам това Crazy

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Е всички в една стая ли спите?  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт