Джордани-какво ще кажете мами?

  • 843
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3526
 
Имам предвид този модел. Какво ви е мнението?
Здрави ли са тези колички?Комфортни ли са за бебето?
Раничко ни е още,пък и имаме проблеми,  Sad но не мога да се въздържа и гледам Embarassed -пък ако всичко е ок(дай Боже),да пращам мъжлето да купува,като му дойде времето Hug Hug Hug В компанията сме 4 бременни и като ги слушам другите-гледали,взели,карат ме да им търся тук разни неща....и на мен ми се иска ,но не смея Rolling Eyes...Абе всичко ще е наред,така че дайте мнения  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 20:38 от kklara

# 1
  • София
  • Мнения: 1 715
Всичко ще е наред Hug Стискам палци.
Първата ми количка беше такава. Страхотна е. Нямам забележки. Липсват и амортисьори единствено, но не мисля, че е проблем. Бебетата така заспиват Simple Smile
Та, ползвах коша за новородено до края на август. Много е удобен и изобщо не е излишен. А с комарника е супер защитен от гадинките. Лесен е за пренасяне. Летният вариант поне миналата година нямаше напълно легнало положение, но за дете над 6м е ОК. Много е лек и красив (поне според мен). Сенникът пада напред и няма нужда от чадърче. Кошницата ползвахме и за път, и за консултации.
Продадох я, защото имахме вече столче от 9кг и кошът и кошницата седяха на секцията непотребни.
Мисля, че е страхотна и цената е повече от добра Peace

# 2
  • Мнения: 367
Благодаря!А  колко тежи?Не видях никъде.
Как се сгъва?А компактна ли е?

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 22:28 от kklara

# 3
  • София
  • Мнения: 1 715
Теглих я лично Laughing. Модел 2007 беше към 15 кг с кош, 9 кг лятна и кошница 4.

# 4
  • Мнения: 367
Днес ходих в "baby planet" i продавачката каза,че количката тежи 9кг със зимния кош Rolling Eyes .Като цяло била ,като инглезината,но малко по-тежка. Разликата мажду 3 per 6 i 3 per 8,освен броя колела е и плата-памук #Crazy е на тази със 6 колела.Направо незная ,ако завали дъжд каво ще стане с този плат.Той прилича на хавлия Joy ,притеснява ме дали няма да попива много вода?
 Честно казано хареса ми количката,за тези пари и нещата който включва,.Наистина е лека.Поразходих я Blush Леле колко хубаво ми беше Blush Simple Smile

# 5
  • Мнения: 367
http://www.vitodesimone.com/content/view/13/23/ а това? 1300лв с коша за кола 1700лв #Crazy

# 6
  • Мнения: 3 457
Аз много харесвам Скейт ,но няма за кога Simple SmileСъс столчето ще ти излезе на 1600лв. Peace,много ми харесва коша как се трансформира Peace

# 7
  • Мнения: 367
Наистина е готина,но е и малко по тежичка Rolling Eyes за тези екстри е нормално де

# 8
  • Мнения: 3 457
Да,наистина 15 кг я дават,но ако няма да я мъннеш по стълби смятам че сизаслужава  PeaceАз някога с първото ми дете от огромно желание за най-хубавата количка в наше село муюъкнех един Хаук 20 кила Mr. Green

# 9
  • Банкя
  • Мнения: 823
... Разликата мажду 3 per 6 i 3 per 8,освен броя колела е и плата-памук #Crazy е на тази със 6 колела.Направо незная ,ако завали дъжд каво ще стане с този плат.Той прилича на хавлия Joy ,притеснява ме дали няма да попива много вода?
#Crazy Аз не съм имала проблем с плата на 3per6, дори на лек дъждец онзи ден ме домързя да отварям дъждобрана и нямаше никакъв проблем. Позната, която има 3per8, но от предната колекция, ми каза, че двойните предни колела се маневрират по-трудно от единичните.
Ако може да си позволиш PegPerego на двойната цена, вземи си него. Със сигурност е по-добро от Giordani, но не и два пъти. За тази цена това е наистина страхотна количка. Аз съм много доволна от нея и тя ще едно от нещата, които няма да продам, а ще запазя живот и здраве за второ бебе Peace

Общи условия

Активация на акаунт