ентеросан-V пробиотична хр.добавка?

  • 1 669
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
Здравейте  HugИзписаха ни го вчера,понеже много сме заслабнали.. Rolling Eyes
тежи 7515кг ,а е на 10 месеца и половина.Хапваме си доволно ,ядем и  всичко,но за съжаление -метаболизъм какво да се прави!Каквото хапне и хоп..навън.Ходи по 4 пъти по голяма .. EmbarassedВече се побърквам с нея.Чудя се с какво по -калорично да я тъпча..Ако има и други ,които са пили ентеросан или пък мезим може да споделим опит.Интересува ме дали има ефект?Давам го едва от вчера и силно се надявам да разредим малко акитата ,та дано вържем някой друг грам отгоре..
Иначе е доста "жилава " и бърза..Все рита с тия крачета и нестои на едно място мирна ..
Има ли и други слабушки като нас? Sad

# 1
  • Мнения: 207
Хммм, аз само исках да ти споделя, че мойто чаве също ходи по толкова пъти, но за сметка на това е 9 кила. Според мен си е до метаболизъм. Колко мляко и се събира за денонощие? А и сподели какво хапвате и на по колко..

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Какво като е слаба? При положение, че яде добре, здраво, жилаво дете, защо трябва да е дебело? Вярно, че за 10м 7515кг не е кой знае какво, но все си мисля, че като е здраво детето, няма нужда от изкуствено помпане.

Иначе преди години на племенника ми(сега е на почти 7г) му бяха изписали някакви прахчета, които съдържаха и Мезим Форте. Той обаче беше станал злояд, а е преждевременно роден, т.е. имаше доста да гони наборите. Имаше ефект. Ама при него се търсеше ефекта да прояде, а доколкото разбирам при вас такъв проблем няма.

# 3
  • Мнения: 814
Не се тревожи - просто е "жилка"  товето момиче Simple Smile, важното е, че е здрава.
А за ентеросан не бях чувала - какви пробиотици има в него?

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Какво като е слаба? При положение, че яде добре, здраво, жилаво дете, защо трябва да е дебело? Вярно, че за 10м 7515кг не е кой знае какво, но все си мисля, че като е здраво детето, няма нужда от изкуствено помпане.
напълно съм съгласна  Peace

# 5
  • Мнения: 779
Всяка таблетка съдържа над 10 млрд активни клетки на лактобацили и бифидобактерии,витамини и микроелементи.
Това е указано на опаковката...
А нашата идея е да подобрим малко храносмилането и ,защото е видно ,че май каквото хапне и го изхвърля така да се каже не достатъчно преработено..
Далеч съм от мисълта да я правя дебела. LaughingТова е ужасно и не е никак добре. Още повече кака и беше дебелана и имам опит !Колко съм треперела да не затлъстее ..дори беше на хипокалоричен режим по едно време.Но ето!всяко детенце е различно..тук сега имаме обратния на първия  проблем!
тази малката прилича на баща си..слаба ..слаба..Иначе е доста висока-76 см.
А  по същество  -пием го 2 ри ден .За сега мисля,че дава резултат .Акитата са с нормална консистенция и 2 пъти на ден горе долу.Ще видим по нататък... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт