Избор на пол???

  • 628
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте!Искам да Ви поздравя за изключително полезния и подреден сайт!А сега да премина към въпроса, който предполагам, вълнува мнозина. Днес попаднах да сайт, в който твърдят, че срещу около 700 лв. посочват 70 дни в годината, в които едно евентуално забременяване би довело до раждането на бебе с желания пол. В 87% от случаите методът бил ефикасен, а на тези, които не успеят да се сдобият с рожба от избрания пол им връщали парите.Това наистина е доста интересно и силно ме заинтригува, сайтът изглежда сериозен, методът е напълно безвреден, но дали не е поредния "капан" за наивници?А може би някой от Вас знае нещо по въпроса..?А дали има начин да се провери самата фирма?Адресът им е http://www.babychoice.com/.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не изчетох всичко, но в общи линии ми стана ясно. Тия неща и аз ги знам и не бих платила за такова нещо. Наистина можеш да увеличиш шанса за бебе от определен пол, но това пак си остава Божа работа.

# 2
  • Мнения: 1 581
Честно казано на мене ми изглежда извратено да си избереш пол на детето. И цвят на очите и на косата и ръст и ...
Де да знам, ако някой е мотивиран - да дава пари.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Това изобщо не го вярвам   People No Good

# 4
  • Мнения: 3 562
Вярно, че преди много години съм ходила на училище, ама там други неща ни учиха  Crazy

Божа работа - най-важното е да са живи и здрави децата  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 755
Медицината доста напредна и предполагам, че след като е възможно клонирането, защо да не е възможно и родителите да имат възможност да избират пола на детето си. НО, според мен това е крайно неморално. Ако искаш момченце, но ти се роди момиченце, какво, по-малко ли ще го обичаш? Децата са истинско съкровище и това от какъв пол ще бъдат, няма никакво значение, поне за цивилизованите страни.

# 6
  • Мнения: 1 031
За мен полът на детето винаги е бил Божа работа - вярно е че искам да знам какво ще е моето бебче, но от чисто любопитство. Нямам предпочитания искам само да е живо и здраво другото е вятър и мъгли Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 3 960
Здравейте!Искам да Ви поздравя за изключително полезния и подреден сайт!А сега да премина към въпроса, който предполагам, вълнува мнозина. Днес попаднах да сайт, в който твърдят, че срещу около 700 лв. посочват 70 дни в годината, в които едно евентуално забременяване би довело до раждането на бебе с желания пол. В 87% от случаите методът бил ефикасен, а на тези, които не успеят да се сдобият с рожба от избрания пол им връщали парите.Това наистина е доста интересно и силно ме заинтригува, сайтът изглежда сериозен, методът е напълно безвреден, но дали не е поредния "капан" за наивници?А може би някой от Вас знае нещо по въпроса..?А дали има начин да се провери самата фирма?Адресът им е http://www.babychoice.com/.

А защо му е на човек да си избира пола на детето, и ако се роди от "грешния" пол, какво следва? Малко фашистко ми звучи цялата работа.... #Cussing out

# 8
  • Мнения: 368
Виж ако ти гарантират здраво бебе може и да има доста желащи, но за пол - че какво значение има все ще си е твое детенце.

Общи условия

Активация на акаунт