Вьпрос за сьдомиялна

  • 690
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 818
Моя позната си купи сьдомиялна Беко-последния модел,9 комплекта/13 литра вода/.Пуснала я на 3 програма,която се води еко,но сьдовете били мокри.В упьтването пише,че тази програма включва сешене.Кьде е проблема?

# 1
  • Мнения: 46 488
Като я изключи, да не я отваря веднага, а след 30 мин.
Но винаги ще има по някоя капка, особено, докато се научи да ги подрежда правилно.
Аз я пускам вечер и после я оставям отворена до сутринта, каквото има мокро, изсъхва  Simple Smile

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
И каквато и програма да пусне, с колкото и сушене - ПЛАСТМАСАТА не съхне и по ТЕФЛОНА остават капки.

# 3
  • Мнения: 678
Да не би ,да не е изчакала да свърши до край програмата?Незнам,да ли подава звуков сигнал,но както е написалаНикол,след приключване на програмата се изчаква 30 мин и тогава се отваря.Оставя се  вратата 1-2часа отворена зада излезе парата.
Отварям аз една сутрин и как са я нареждали вечерта,купичката са я поставили с дъното надолу и беше пълна с вода.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 193
Аз пък моята я отварям 5-10 мин. след като свърши и веднага започвам да вадя приборите. Да не би заради това да ми се счупи една чаша Rolling Eyes

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
За стъклото не занм, но порцеланът, когато е горещ е по-чуплив. Затова се препоръчва да се оставят съдовете да изстинат.

# 6
  • Мнения: 399
И моята е Беко, също не я отварям веднага  - като я пусна вечерта, чак на сутринта, но винаги има нещо мокро. На чашите отгоре, на някой буркан винаги има малко водичка.

# 7
  • Мнения: 2 591
то на самото упътване си пише - да се отвори 30 мин. след като е спряла Peace и аз я пускам вечер и отварям чак сутринта Wink

Общи условия

Активация на акаунт