Music Idol 2 /15/ - някой ще се върне в играта!

  • 19 149
  • 569
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 666




Финалистите:


Пламена Петрова 18г. Г.Оряховица-   
Шанел Еркин - 15г. Варна -                   
Мария Илиева 21г. Пловдив -               
Елена Иванова 21г. В.Търново -           
Ана Топалова 27г. Пловдив -                 
Нора Караиванова 20г. Г.Оряховица -
Деница Георгиева 19г. София -           
Стоян Цонев 29г. София -                     
Денислав Новев 17г. Перник -             
Тома Здравков 20г. Пазарджик -         
Ивайло Донев 22г. Варна -                   
Ясен Зердев 24г. София -                     
Иван Ангелов 23г. Айтос -                   
   


Първа тема
Втора тема
Трета тема
Четвърта тема
Пета тема
Шеста тема
Седма тема
Осма тема
Девета тема
Десета тема
Единадесета тема
Дванадесета тема
Тринадесета тема
Четиринадесета тема

# 1
  • София
  • Мнения: 5 757
Я, първа съм  Mr. Green
Честит рожден ден на the litlle girl!   bouquet
  Признавам си - гласувах за Ивайло  Blush

# 2
  • Мнения: 476
Мисля, че Пламена ще се върне в шоуто и че тя е наясно с това. Съдя по изкуственото и поведение вчера, фалшива изненада и едва ли не досада. Или с право ги подозирам смешниците продуценти в какви ли не интриги или много филми гледам.

Иска ми се Елена да се върне.

# 3
  • Мнения: 4 111
Аз мисля, че това връщане е пълна простотия и подигравка с хората. Но... за смс-и какво ли не се прави.
Понеже няма опция "никой", а и няма смисъл да има, защото така или иначе един ще се върне, гласувах за Елена. Може и Ивайло.

# 4
  • Мнения: 29
Аз само ви чета не се включвам, но сега да направя изключение.  Sunglasses

Тази сутрин при Ани Цолова бяха Денислав и Пламена и тя каза, че изобщо не знае как ще пее, защото е много болна и кашля и т.н. така ми прозвуча сякаш може и изобщо да не успее да излезе на сцена.

И Ани Цолова пита Денислав дали съжалява за случката с репортерката и той каза, че не съжалява и даже ако имал пистолет щял да я гръмне  #Crazy така щял да направи със всеки, който говорел за майка му.

# 5
  • Мнения: 2 309
Копирам си поста и тук в новата тема:

Лея, много добре си обяснила. Аз също съм бачкала в тв, само че държавната, та са ми ясни нещата. Просто се отвратих, когато снощи обявиха за петъчния концерт. Като гледам и участниците не бяха ентусиазирани. Поредната гавра. То не бяха любовни изпълнения, то не бяха вани с мехури, то не бяха връщаници, увеличване на бройката на участниците, гоненици и пр. и пр. Ей, ама край няма тая лакомия за смс-и и рейтинг. Незнам дали рока е "животно - гладно и огромно", но че бтв е дзвер много, ама много гладен - няма спор

Иначе за снощните изпълнения успях да чуя като хората само Шанел и Ана, на Денислав малкото влезе в ревлива фаза и ми заглуши мяукането му. Та харесаха ми и двете изпълнения на девойките. Ана обаче ме дразни с тия чупки и стойки, то не беше въртене на очи, плезене на езици, въздишки, многозначителни погледи, ала "пак ме пре*баха". Ей, вкарва се в някаква драматична роля това момиче. Набедена била, нарочена била. Аман, като почнат да припадат и да преживяват чак толкова ми се гади. Все едно оттук нататък ще се мре.
 

# 6
  • Мнения: 7 821
Много ме я яд, че не изгонихме Ана снощи  Twisted Evil . Обаче Денислав и направи страшна услуга ...
А искам да се върне Пламена, Елена нещо не ми допада  Rolling Eyes.

# 7
  • Мнения: 7 113
Тома също реагира с досада на новината, че ще връщат някой от изгонените.
Не съм му най-голямата почитателка, но и аз бих реагирала така.
Несправедливо е за мен.

А Вили как беше разчупил рамката на сиво-зелените сака, като си беше облякъл някакво дънково. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 666
Пламена каза в Тази сутрин, че не е сигурна дали има стимул и иска да се връща (перефразирам). Освен това не очаква да се представи добре, защото е болна в момента - говореше носово.
Дони каза, че ги е посъветвал да си избират бързи песни, защото явно публиката гласувала за бързи песни.

За анкетата - от така изброените предпочитам Пламена да се върне, но си мисля, че по-скоро ще е Елена.

# 9
  • Мнения: 7 474
И аз съм за Пламена да се върне, дано се пооправи до петък Praynig

# 10
  • Мнения: 2 957
Искам да се върне Стоян.Прилича ми на Джордж Майкъл Simple Smile)
Елена нали я върнаха вече веднъж.Стига и толкова.

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз мисля, че това връщане е пълна простотия и подигравка с хората. Но... за смс-и какво ли не се прави.
Понеже няма опция "никой", а и няма смисъл да има, защото така или иначе един ще се върне, гласувах за Елена. Може и Ивайло.
Подкрепям, с тази разлика, че ще гласувам в анкетата за Ивайло, а бих заложила и за Пламена , и Елена. Peace

# 12
  • Мнения: 1 735
Много харесвам Елена и не можах да повярвам, че я изритаха толкова бързо.
Мисля си, че голям дял в това имат стилистите, които я бяха направили да прилича на онова огромното пиле от "Улица Сезам".  ooooh!
Абе, ще стискам палци отвсякъде да се върне точно тя.
В интерес на истината и Пламена да се върне пак ще се радвам.
Ако имаше 2 опции за гласуване, щях да гласувам и за двечките!

А тук има систематизирани видеотата от Рок концерта, който иска да ги гледа пак.   superuu
Беше страхотен концерт, направо се изковах отвсякъде.
Това е единствения концерт, на който бих отишла на живо да ги гледам всичките.
Е, като изключим Анчето и Денчо, всичко останало беше огън.
Дори Шанелчето ме изненада много приятно.
Тома и Нора няма да ги коментирам, те бяха не желязо, ами направо неръждаема стомана!!!!!!

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 10:27 от infinity

# 13
  • Мнения: 1 305
Я, да се намъкна и аз тука.
И да коментирам малко новината за връщането на изгонен айдъл. Лапане на смс-и или не, на мен адски ми хареса идеята да се върне Пламена в шоуто. И на мен хич не ми е симпатична като жена, ама да бъде изгонена преди Стоян, Мария, Ана или ДенислИв си е чисто безобразие. Няма какво да се говори, момичето има убийствен глас и пее фантастично. Така поне има шанс за малко справедливост.

Също така, не виждам нищо нередно в това журито да коментира, кой трябва да си тръгне, в крайна сметка това им е работата, не разбирам какво толкова се възмущавате. Също така смятам, че коментарите на другите айдъли за Ана си бяха точно на място, нищо невярно не са казали хората, тя наистина няма място на финала. Би било доста лицемерно от тяхна страна, ако се изказваха ласкаво за нея, при положение, че е ясно и за глухите, че момичето няма достатъчно данни.

Мен ме интересува кой по дяволите гласува за Ана, но едва ли ще можеш да ми отговориш  Wink

Предполагам, Пловдив.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 10 нови отговора  #Crazy

# 14
и аз съм за пламена! физиономиите , които правеше, ги тълкувам по съшсем различен начин. според мен бчха към водещите и техните брътвежи. водещите хипер ме издразниха, защото когато пламена гушна денислав, за да го утеши и подкрепи, те се избъзикаха за какво била дошла или нещо такова. Абе супер тъпанари са , жалко е, че са одобрявани.

Общи условия

Активация на акаунт