Как вземате урина на бебетата си?

  • 3 370
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 999
Това ми е питането. Каката когато беше на 6м. я издържахме на гърне и така успяхме да вземем, но с малката мисля че ще е по трудно и затова искам да проуча други възможности.
Взехме от тези торбички за урина за проба, но нищо не стана, всичко се изля в памперса. Мисля че за момченца са по подходящи.
Чудех се дали мога да сложа в памперса стерилна марля и после да я изцедя в съд за урина.

# 1
  • Мнения: 46 484
С колекторче, много добре стана.

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Памук в памперса Peace

# 3
  • Мнения: 999
С колекторче, много добре стана.
Като го сложихте този колектор, сложихте ли и памперса или не.

# 4
  • Мнения: 1 251
С колекторче, много добре стана.

Да, с това се процедира и няма проблем както при девойките, така и при момченцата-те са едни и същи колекторчетата за двата пола, доколкото знам! Но знам, че трябва да се сложи максимум 3 часа преди взимамето на пробата! Wink
Слага се колектора, а отгоре памперса-течността си остава в пликчето!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
С колекторче.След като го залепих сложих и памперса.

# 6
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Парче памук в памперса.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 024
С колектор и търпение...

# 8
  • Мнения: 498
Когато беше малко бебе нямахме проблеми с вземането на урина-махах памперса и чаках с шишенце в ръка,явно й ставаше по-хладничко и винаги се изпишкваше. PeaceСега определено ми е трудно,защото вече разбира и не иска .Последният път,когато беше на година и половина някъде и ми се наложи да й взема урина ,беше голям цирк.Не искаше клекнала над гърнето,пищеше от контейнерчето...абе ужас.Накрая я оставих да си играе по голо дупе и чаках с чашка,скрита в ръката ми.Тя се забаламоса в играта и забрави и се изпишка...аз само подложих чашката...после бърсах пода естествено. Mr. Green
Слагайки марлята в памперса и изтискавайки я после,тя вече не е стерилна...мисля,че не е удачен вариянт...а за памук-за мен е абсурдно,той самият не е стерилен.Само ще ти излезат масово бактерии в урината от замърсяването и ще те карат да взимаш стерилна после...а това не ми се мисли как ще го направиш.

# 9
  • Мнения: 11 003
И двата пъти с контенер за урина и търпение - сутрин след свалянето на памперса. С колекторите нищо не стана, само изгубих 2 дена в напразни опити. Confused

# 10
  • Мнения: 46 484
С колекторче, много добре стана.
Като го сложихте този колектор, сложихте ли и памперса или не.

Сложихме го отгоре и оставихме така около час  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 636
И при нас нищо не става с колекторите. Всичко се излива Crazy. Затова сутрин веднага след сън я измивам и чакам с шишенце в ръка да се изпиша. При нас само така се получава. Ако не ти трябва стерилна урина може да пробваш с памук в памперса, но ако трябва да е стерилна, този начин не е удачен.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 603
С контейнерче за урина и малко търпение.

# 13
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
С колектор и търпение...
Peace
С колектор не е торкова трудно както изглежда  Wink

Успех


..а да и веднага след сън е най-лесно  Peace

# 14
  • Мнения: 408
И аз със колекторче,след сън,и след даването на течности!

Общи условия

Активация на акаунт