Проект "Мулти-мама"

  • 27 876
  • 279
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
“Мулти-мама” е проект на Сдружение “Детски град”, който цели да подпомогне семейства с тризнаци, четиризнаци и други многознаци в България още от зачеването. Многоплодната бременност е високо рискова, с възможност за усложнения до 2-3 пъти по-често от обикновената. Всеки неин етап протича различно. Жените с многоплодна бременност се нуждаят от много повече пренатална грижа.

Как може да бъдете включена в “Мулти-мама”?

За да бъдете включена в “Мулти-мама” е необходимо да сте бременна или родила многознаци. Наш представител от същото населено място ще се срещне с Вас, за да събере необходимата първоначална информация и да Ви включи в проекта. Могат да участват само родители, които постоянно пребивават в страната и са част от “Предай на мулти-мама”. 

Как се разпределят предметни дарения и средства?

Предметните дарения и средства се разпределят според нуждите на семействата и наличността в склада на Сдружението. С предимство за предметни дарения са най-малките бебета, както и родители участващи в “Предай на мулти-мама”. Средствата се разпределят според преценка на дарителя или чрез гласуване на местните представители по градове.

Какво е “Предай на мулти-мама”?

Това е възможността ненужните на Вашите многознаци дрехи и принадлежности да бъдат предотстъпени безвъзмездно на друга мулти-мама. Тези, които откажат да предадат биват изключени от проект “Мулти-мама” за неопределен срок.

Как и къде може да дарите бебешки и детски принадлежности?

Можете да изпращате Вашите предметни дарения в склада на Сдружение “Детски град”, на адрес с. Бистрица, ПК 1444, ул. Шопско хоро №1

Или

На конкретно семейство от нашият списък. Адреси на многодетните фамилии може да получите на мейл r.oronova@detskigrad.org


Как и къде може да дарите средства за “Мулти-мама”?

1.По банков път:
Сдружение “Детски град”
IBAN: BG80BPBI79425077242001
BIC: BPBIBGSF
Юробанк И Еф Джи България, клон Бизнес парк
Основание: Мулти-мама

2.Като закупите стикер “Близнаци в колата”. Повече информация за това можете да получите на r.oronova@detskigrad.org

3.Лични банкови сметки на мулти-мами и адреси може да получите на същия мейл

Кои са нашите мулти-мами?

гр. Бургас – Здравка – 3 момчета (Станислав, Мирослав и Владислав) на 2м
гр. Пазарджик – Мария – 2 момичета (Любомира и Василка) и 1 момче (Стоян) на 6м
гр. Пазарджик – Роза – 3 момичета на 10м. Който може, моля да помогне с повече информация!
гр. Пловдив – Ирина – 2 момичета (Деа и Савина) и 1 момче (Александър) почти на 1м
гр. София – Ади – 2 момичета и 1 момче на 4м

Кои са нашите бременни мулти-мами?

гр. София – Мария (mam08) – термин 13.11.2008г. – 1 момче, 1 момиче и 1 срамежливо.
гр. София – момче + 2 момичета – термин 1.08.2008г., вероятно ще се родят към 14 юни. Все още събираме информация.


Кои са нашите приятели?

BG-Mamma – нашият любезен домакин за “виртуален офис”.
Дамаянти, Mama_Pisana и She Devil – фотошопски форумски мами, които изработиха стикера “Близнаци в колата”.
Double With Cream – модераторката, която любезно разчиства и освежава темата.

Към кого може да се обърнете за повече информация чрез форума?

гр. Бургас – ianina, ГАБИ*07, sisa2222,
гр. Варна – nikiki,
гр. Димитровград – Ravia
гр. Левски - GrOzNoTo^_^PaTe
гр. Пазарджик – Луда Яна
гр. София – Dante, Dencho, rut,  ДейзиГ, Томасе, Тонето
гр. Хасково – mit*bul

За да родиш и отгледаш тризнаци, е нужно повече от няколко допълнителни пелени!

Сдружение с нестопанска цел в частна полза “Детски град”
Съдебна регистрация: ф.д. № 241/2008, парт. 14552, т. 317, р. V, стр. 25
Адрес: гр. София 1715, жк Младост 4, бл. 463
Булстат: 175468505
Управител: Румяна Оронова

Раздавам и подобни банерчета.  Flutter
http://www.bgphoto.net/photos/12333/o633458421314987357.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/12333/o633458431243646347.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/12333/o633458421362809955.jpg

Това за линк към темата в подписа:
Код:
[url=http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290868.0][size=13pt][color=brown]Проект "Мулти-мама"[/color][/size][/url]

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 19:36 от Double with Cream

# 1
  • Мнения: 2 471
Пу първа, да цопна в темата Heart Eyes

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 00:02 от Dencho

# 2
  • Мнения: 2 577
пу втора! Hug

# 3
  • Мнения: 6 438
И аз тук  Hug После мога да добавя адреса и тел на тризнаците от Бургас,но дали е коректно да се пише тази информация?

# 4
  • Мнения: 3 634
И аз тук  Hug После мога да добавя адреса и тел на тризнаците от Бургас,но дали е коректно да се пише тази информация?

Не, тя само на лични. тук ще пишем само малките имена и възрастта. Без дата на раждане. По-скоро като ориентир, ако някой иска нещо да изпрати.  Peace

# 5
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
Данте, не видях някой да ти е казал как да си направиш линка към тази тема, затова реших тук да пиша, а и се записвам за темата  Hug

За да изглежда така:
Проект "Мулти-мама"

копираш това:
Код:
[url=http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290868.0][size=13pt][color=brown]Проект "Мулти-мама"[/color][/size][/url]

# 6
  • Мнения: 3 634
А, много добре!  Flutter У нас има 2 активни гимнастики и 2 столчета за хранене за тризнаците от София, кв. Захарна фабрика. Чакам шезлонг и още една активна гимнаситка тези дни. Ще ги оставя в склада.  Peace

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 19:22 от Dante

# 7
  • Мнения: 6 438
Тризнаците от Бургас на 2 месеца Hug Станислав,Мирослав и Владислав  Hug След малко и снимки на мъниците!  Hug

# 8
Здравейте Мулти Мами, с удоволствие ще се присъединим към темата. Аз съм "чисто нова"  Grinning мама на тризнаци, даже още не са ни изписали от болницата. Казваме се Деа, Александър и Савина и сме родени в гр. Пловдив на 16.04.2008.
Мама е много заета с грижите около нас, но винаги когато и остава време с удоволствие ще се включва във форума.

 Grinning

# 9
  • Мнения: 6 438
Multi Inka,здравей!
В тази темичка събираме неща,от които имат нужда тризнаци!
За мое огромно съжаление имам само едно детенце(а така исках да са две). Rolling Eyes
Ако имаш нужда от нещо-пиши,не се притеснвай!
Да са ти живи и здрави дечицата!  Hug

# 10
  • Мнения: 2 471
Момичета, вече имаме помощ с дрешки от Stella Maria. Утре имам среща с нея
също чрез нея има желание да помогне и munieca
Поканих момичетата да прочетат темата

# 11
  • Мнения: 506
И аз ще следя!  bouquet Hug

# 12
  • Мнения: 3 634
Multi Inka, здравей!   bouquet

Ще се радвам да ми изпратиш на ЛС твоят тел. момер и аз ще ти се обадя. За да сме ви полезни ни е необходимо малко инфо и най-вече да държим връзка. Пиши тук всичко, от което имате нужда без да се притесняваш. Темата е затова.  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 13
  • Мнения: 3 634
Тризнаците от Бургас на 2 месеца Hug Станислав,Мирослав и Владислав  Hug След малко и снимки на мъниците!  Hug

Нямам тел. номер на родителите. Ще е хубаво да се чуя с майката.  Flutter

# 14
  • Мнения: 179
Вклю4вам се да следя темата,запознах се с мамата и тризнаците от Бургас,живеят много близо до нас.Занесох им някой неща и занапред ще помагам с  каквото мога.Ако трябва нещо да и предава или да питам-на линия съм.Големи сладури са беб4овците newsm30

Общи условия

Активация на акаунт