Моля за идеи за детски костюм

  • 2 951
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 730
Момичета, моля за идеи, трябва да направя за тържество детски костюм за момче, но от найлон. Странна идея, но това им искат на децата и до вторник трябва да съм готова. Може да не е с конкретна насоченост, казали са им тоалет от найлон.Ще съм благодарна за всякакви идеи. Мерси предварително!

# 1
  • Мнения: 168
ми да сранни костюми им искат то как да го шиеш ли лепиш ли вземи купи един ДЪЖДОБРАН и го поукраси  нарисувай нещо отгоре или нещо такова УСПЕХ

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Вземи от магазините наоколо ти няколко найлонови торбички, но от по-плътните, тези, които са за боклук, черни или сини и от тях направи костюм: например от черни торбички направи нещо като фрак и панталон, а от бяла или от някакъв друг цвят - нещо като ризка.

# 3
  • Мнения: 591
Една идея и от мен Simple Smile
Направи му гащеризон смъкнат такъв от няколко цвята найлон, направи му кръпки и джобове с различни цветове и парче найлон за главата като кърпа. Успех Simple Smile

# 4
  • Мнения: 730
Страшни сте момичета. Благодаря ви!   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Dayli,

Виж за какво става дума.





# 6
# 7
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Разпределителната шапка от филма за Хари Потър. Правиш картонена шапка и обличаш с черен найлон.
Или разни магьоснически одежди - дъждобран е супер за наметало.
Пак шапка и цветни найлони - Сънчо - а и никой не знае как изглежда Сънчо, защото заспива.
Или "мумия" - като бинтован с бели найлони.
А колко големи са децата? newsm78

# 8
  • Мнения: 730
Инка, супер са децата! Моето е на 10годинки, ама е момче, за момичета е по-лесно, а панталон от найлон не знам дали ще мога да направя  newsm78. За сега направих наметало с качулка и го украсих с разни фигурки, но за надолу се чудя какво да направя.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 079
Направи си от вестници един пробен панталон, като вземеш за шаблон малко поразширени мерки на някой панталон на детето ти.
Не знам дали обясних правилно.  newsm78
Например: ако обиколката на крачола на единия крак (при бедрото) е 40 сантиметра, направи крачолът да е с 43-44 сантиметра обиколка. Така отдолу детето може да има собствения си панталон, а отгоре да навлече този от найлоните.
За да направиш панталона използвай найлон от тези, по-дебелите, чували за боклук и ще успееш да се оправиш с два-три големи плика.
Единият крачол се прави от един чувал, само го изрежи от страната, която е отдолу.
Така става и втория крачол, а с трети плик съедини двата крачола.
Използвай за ориентир панталон.
Успех!   bouquet Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 730
Благодаря много на всички, наистина ми помогнахте  Hug.

# 11
  • Мнения: 123
Dayli искаме след тържеството да видим снимки на детето и на костюма му Peace

# 12
  • Мнения: 730
Обещавам  Wink.

# 13
  • Мнения: 167
от чер найлонов чувал изрежи дупка за главата и ръцете като го облече детено да стане нещо като рокличка. други два черни найловоми чувала  направи крачоли/ т. е панталон който да е пристегнат на няколко места с растички. Върху горния чувал облечете
гаца - поне аз мисля ,че така се казва/ това са торбичките в които се продават картофи, чушки и др. такива  зеленчуци- тя като се разпъне става на ромбчета/ от гаца  направете и шлем  . идеята е да се продупмат капачки за буркани и с кламерчета да се накачат върху гацата отпред  и отзада на гърдите  за да се получи нещо като ризница по същия начин се прави и шлема  .
 Май не обясних мн. добре

Общи условия

Активация на акаунт