Проблем с миялната - препоръчайте сервиз

  • 722
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
Имаме съдомиялна Бомпани, купена е 2004г. Гаранцията и вече изтече, но докато е била гаранционна сме викали 3 пъти техници от Пан сервиз. Не стига, че идват след 10 дни, ами и бавят по 1-2 месеца. Затова сега искам да намеря някои, които действат в по-поносими срокове.
Проблемът е, че дава някаква грешка Е4. Мъжо провери всичко и не може да установи проблема - изкарва си цялата програма - мие, суши и накрая вместо да спре нормално започва да пищи и дава тази грешка.
Та ако някой може да помогне ще съм много благодарна   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 591
и моите наблюдения с Пансервиз са същите  #2gunfire

а не може ли да се обадиш там и да попиташ все пак на какво се дължи newsm78

# 2
  • Мнения: 19 340
И моята е от тази марка, но е от 2000 г. Два пъти се е разваляла досега, единия път ми я оправиха от Небел сервиз, но се наложи да я вземат при тях, след 3-4 дни бяха готови, само че понеже е вградена, има на дарвената вратичка лека драскотина от пренасянето. Втория път ми я оправи един техник , който е страхотен, но по някаква причина му е изключен телефона и загубих контакт с него за съжаление. Пробвай с Небел ако искаш, въпреки че ако се налага смяна на някаква част - май фирмения на Пан сервиз ще е по-добре, нищо че са бавни.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Благодаря ви за мненията,
Май ще пробвам с Небел и ще видя дали ще остана доволна. Нашата също е вградена, но мъжо и маха дървената вратичка отпред и дори и да я вземат няма да има проблем с одраскване, както се е получило при вас. Важното е, да не остана без миялна за дълго време, че е голямо удобство. Peace

Общи условия

Активация на акаунт