Търся да даря дрехи в София?

  • 5 128
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте,
имам 4 кашона с дрехи като голяма част са за възрастни(само дамски) и малко за поотроснали деца- всички са нови, дори с етикети.
Кажете ми,моля, къде да ги дам, където са наистина нужни.
Мерси предварително!

# 1
  • Мнения: 3 634
Ако няма место в складовете на ДБМ може да ги опишем и оставим в нашия. Като им намерят ползватели ще си ги вземат.  Peace

# 2
  • Мнения: 45
Съжалявам за невежеството, но какво е ДБМ? А къде е това при вас?

# 3
  • Мнения: 3 634
Изивнявай!  Mr. Green То беше по-скоро ние с тях да се разберем. Понеже скоро четох, че складовете на Движението на българксите майки е пълен и затова предложих да оставиш нещата временно в нашия (Сдружение "Детски град"). Дано, Роси, не го сметнеш за нахално?  Peace

# 4
  • Мнения: 45
Принципно нямам против, но факта, че складовете са пълни няма ли да обезмисли идеята ми. Наистина не съм наясно със системата, която имате, а виждам,че има добре разработена такава-мога само да кажа Евала!
А дали има старчески дом, защото може би някои от дрехите стават за там?!  А ако смяташ, че във вашия склад има място, само ми дай координати Simple Smile. Иначе оттам кой ползва дрехите....аз имам и малко играчки?

# 5
  • Мнения: 3 634
Иначе оттам кой ползва дрехите....аз имам и малко играчки?

Ако питаш за нас, с предимство са многодетни майки и соц. слаби. Следя и темите тук, ако имам нещо подходящо се включвам. ДБМ са на същия принцип, но ако не се лъжа там с приоритет са децата по домовете. Ако смяташ, че дрехите са подходящи за старчески дом можем да ги изпратим без проблеми. Имаме бюджет за пощенски разходи и куриер.

Роси, вземете ме за прес-аташе?  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 584
складовете на ДБМ са пълни защото имахме великденски базар и всички бяха заети с него, сега си почивам малко ( ако почиват  Joy
Руме мерси за протегнатата ръка Hug

# 7
  • Мнения: 45
Вие сте супер!!!Как да влезем във връзка?

# 8
  • Мнения: 3 634
Остави ми на лични скайп, кю или телефон. Ако си от София мога да се видя с теб в неделя.

# 9
  • Мнения: 5 877
Здрасти, и аз искам да оставя разни неща при вас. Дрехи, някои домакински вещи, покривки за легла и т.н.

# 10
  • Мнения: 3 634
При нас или при Движение на българските майки?  Hug

# 11
  • Мнения: 5 877
Където има място, поне половината не са детски

# 12
  • Мнения: 3 634
Ако мислиш, че твоите вещи ще са от полза за Мулти-мама можеш да ги оставиш в нашия склад.

# 13
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Където има място, поне половината не са детски

моми4ета  bouquet
ние в момента сме заринати,а няма къде да носим Rolling EyesФакт Shocked

така 4е който има къде да ги вземе просто нека го стори PeaceНие като можем пак да събираме ще пишем Hug

Данте,ако имаш къде просто ги вземи,не се 4уствайте длъжни да го съобразявате с нас  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 634
Данте,ако имаш къде просто ги вземи,не се 4уствайте длъжни да го съобразявате с нас  bouquet

Ок, аз ще си събирам защото наистина имам много място. Като нещо ви потрябва веднага питайте, моля!   Hug

Общи условия

Активация на акаунт