Спешно! Монтаж на ламинат в Бургас???

  • 3 649
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 999
Моля ви, помагайте! Бях решила за къщата на морето да си купим ламинат от Бургас с включен безплатен монтаж, но си харесахме в София. Освен, че ще трябва да го транспортираме до Царево, то ще трябва и да намерим майстор, който да ни го монтира. Някой ползвал ли е такъв специалист скоро и би ли препоръчал някоя фирма или майстор?

# 1
  • Мнения: 111
 Нямам отговор на въпроса ти, но поне да дръпна темата напред Wink

А не може ли да отидеш до някой магазин за ламинати и да питаш там?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Какъв е за лепене или клик система?

# 3
  • Мнения: 8 999
Ламинатът е клик система. А просто да отида до някой магазин в Бургас ще ми е малко неудобно - все пак живея на 500 км. Искам предварително да си уговоря дата с някой монтажник /те са доста заети, особено в този сезон/ и като отида в къщата да отключа, той да дойде на другия ден примерно и до обяд да нареди всичко, за да мога и аз да си подреждам нещата и мебелите и да имаме къде да спим вечерта.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
М да разпитах по познати всички много заети бре.
Имам аз един дето реди ламинат у нас(мъжът ми),ама и той зает бил.
Съжалявам ако изкочи нещо ще пиша. Peace

# 5
  • Мнения: 8 999
М да разпитах по познати всички много заети бре.
Имам аз един дето реди ламинат у нас(мъжът ми),ама и той зает бил.
Съжалявам ако изкочи нещо ще пиша. Peace

Е, зает, зает - колко да е зает? Аз говоря за близките 20-30 дни. Става дума за 50 кв. м. - 4 стаи по 12 кв.м., без монтаж на первази.

# 6
  • Мнения: X
baibibi, давам ти координати на един познат, който се занимава с редене на ламинат  и паркет. Не знам дали ще е свободен, но можеш да му се обадиш и да разбереш.

гр. Бургас
ул. Гладстон 53
GSM 0888 896 940
стационарен телефон 056/ 68 59 74
Златомир Киряков

По това време на годината наистина повечето майстори са заети, но ако моят познат е зает, поне може да те насочи към някой, който да ти свърши работа.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 492
0888726832 - Николай-той цикли паркет,но брат му Богдан/на когото съм загубила номера ,и който ни реди паркета/ реди и ламинат.Така ,че ако още търсиш звънни на Николай той ще ти даде номера на Богдан.

# 8
  • Мнения: 721
ПАРКЕТЕН СВЯТ-всички видове класически и ЛАМИНИРАН паркет
монтаж подръжка реставрация
бургас ул.самуил 57
тел.056(817 888)
gsm.0899 111 601

# 9
  • Мнения: 8 999
Много ви благодаря, момичета! Страхотни сте.

Общи условия

Активация на акаунт