По нашето Черноморие с дете и куче?

  • 1 071
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 652
Досега оставяхме нашето кученце на родителите ми, когато ходим на почивка,  но се разболя преди няколко месеца и сега макар и стабилизиран, не искам, а и не мога да го оставя. Та това ми е въпросът- къде по нашето черноморие може да се почива с дете и куче, но прилично ,  а не на мизерни къмпинги. Не супер луксозно, просто прилично. Досега сме почивали на Балчик в една вила над двореца- чудесни условия, но не приемат животни.Кученцето ни е малко-пинчерче и ще си стои в стаята. Нямам нищо притив и хубаво бунгало на къмпинг. Дори това ми беше идеята, но като прочетох май са доста западнали ...

# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Не мога много да те посъветвам, но да ще ти разкажа:
Преди години - 4-5 - почивахме на Златни пясъци на хубави бунгала, но и доста скъпи. Бяхме с 2 ловни кучета- драатхар и сетер. Нямаше проблем да са с нас. Проблем имахме с плажа- ходихме на нудиския плаж на Златните.
ПРи вас няма да го има този проблем. Щом кучето е пинчер и стои в стая , защо не се свържеш с различин частни хотели и да питаш тях? Жалко, че в България все още няма официална информация в кой хотел може да се води домашния любимец.

# 2
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm78 забрави ли бунгалата на Черноморец,хайде заедно юли месец

# 3
  • Мнения: 1 652
 Hug Ха! Верно! Една идея ,която бях забравила. Благодаря, че ми я напомни Дидка. Ще говоря с компанията и ако са съгласни, ще ти пиша.

от мен   Hug  на децата , мъжа и на теб   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт