Монголоидни петна?

  • 1 881
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 149
Моята Дария като се роди имаше на гръбчето голямо по-тъмно петно.Където и да питам ми казват,че това са монголоидни петна и си остават.Някой чувал ли е за тях?Казаха ни ,че не са нещо страшно,ама аз да питам.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 508
Нищо страшно, просто засилена пигментация на кожата. В България се среща при хора, които са далечни потомци на хуните.

Можеш да се гордееш, че е възможно детето ти да е потомка на Атила  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 149
леле,останах без думи yes

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... В България се среща при хора, които са далечни потомци на хуните.

чак пък  Rolling Eyes

Моите и 2-мата имаХА монголоидни петна на дупетата си. С времето изчезват, споко.

# 4
  • където има любов
  • Мнения: 307
Алекс също се роди с такива петна,сега е на 3 и мога да кажа ,че с времето поизбледняха!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 508
При всички е различно, една моя приятелка на 35 все още го има.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 481
И моето момиченце има такова само че на коремчето.На мен ми казаха че няма да изчезне.

# 7
  • Мнения: 686
Моята дъщеря се роди с такива три петна отгоре на дланите на ръцете.Казаха ,че не е нещо опасно.Двете вече не си личат ,но едното се вижда ясно.Дори по някога ме питат къде се е ударила.
Нищо страшно, просто засилена пигментация на кожата. В България се среща при хора, които са далечни потомци на хуните.

Можеш да се гордееш, че е възможно детето ти да е потомка на Атила  Simple Smile
При нас странното е ,че дъщеря ми има монголоидна гънка и на очите(като на китайците) .А когато беше на 1г и 6м. се разболя от много рядка болест, казва се синдром на Кавазаки,която болест също се среща най вече при монголоидните раси.
 Направо се чудя откъде всичко това newsm78

Общи условия

Активация на акаунт