За дрехите- изненадана с покана за сватба

  • 1 858
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Ей сега преди малко получих сюрприза. Мой много близък роднина се жени в началото на юни.
Направо ме застреля.
Тоалета е проблем. Нямам официална и необличана дреха. Съответно нямам визия за цялостния вид.
Искам готова рокля- да облеча, да платя и да знам веднага как ще изглеждам.
Някой да е виждал наскоро нещо хубаво и подходящо.
За протокола- сватбата е вечерна, за булката е първа- за него не, аз съм към 40-те, но моделите за лелички не са за мен (170 см. и 51 кг. с прическа на каре).
Трябва, разбира се, да сме неотразими......много разчитам на Вас.

# 1
  • Мнения: 62
И мен живо ме интересува тази тема. Аз ще съм кума в началото на юни. Решила съм да съм с костюм с пола около коляното. Днес пробвах един, който ми заспа чудесно, но е жълт и се чудя дали е подходящ. Мъжът ми каза, че ще съм като жълто патенце. Как мислите, дали да рискувам с него.

# 2
  • Мнения: 22 343
Аз днес лично обиколих доста магазини, трябва ми официална рокля, но моят проблем е друг, голям бюст и почти нищо не може да ми стане горе. Ако ми стане, то надолу ми виси, кофти.
Единствено една рокля в Dika ми заспа, но за София не мога да помогна. ))
Просто обикаляте скъпарските магазини за официални дрехи и ще си намерите нещо. ))))

# 3
  • Мнения: 1 885
Вечерна ама къде? Много зависи от място колко лъскава да се изтипосаш, а и дори тук да ти покажем модел, не е сигурно, че ще намериш такъв по магазините. Обикаляне и проби му е майката.

# 4
  • Мнения: 33
Искам да съм умерено "лъскава"- все пак булката е пирона в програмата. Иначе сватбата очаквам да е изискана. Наложилият се напоследък чалга имидж смятам за напълно неуместен.
Не искам и бизнес вид- щото аз така си ходя ежедневно. Всъщност очаквах да ме насочвате директно към конкретни магазини (за София говорим) Аз там ще си харесвам и меря естествено. Не може някой скоро да не е бил в подобна ситуация и да не е с конкретни впечатления.

# 5
  • Мнения: 562
И аз съм на тази вълна и почти обиколих магазините в София.  Tired
Хубави, интересни рокли има в "Памела Меган", Мис Сиксти на "Витоша", в Ги Ларош и Френч Кънекшън в Сити Центъра. Харесах и една рокля в Марела. Всички, които ми харесаха бяха до коляното или малко над него, в пастелни цветове, а тази във ФК беше в телесен цвят с фигури от пайети  Heart Eyes
В събота съм пак на обиколка  Crazy

# 6
  • Мнения: 1 885
Аз като си търся нова рокля ( понеже съм рокльоманка  Mr. Green ) имам точно 3 места, които обикалям за не повече от 3-4 часа общо. Това са МОЛА на Стамболийски, Сити центъра и Витошка. Ако е лошо времето пропускам последното.

Просто трябва да отидеш да си избереш сама. Ние тук нито познаваме вкуса ти, фигурата, цветотипа и не на последно място финансовото състояние. Разбирам, че ти е тръпка и аз съм пускала подобна тема за друг повод, но съм сигурна, че си жена, която знае какво иска!  Flutter

# 7
  • Мнения: 4 589
Аз пък за сватби винаги си шия. Имам страхотна шивачка, нося и модел, който съм си избрала от нета и така. Понеже ходя на по 4-5 сватби на година, винаги гледам да съм с различни рокли.

Ако се интересувате, ще ви дам координати. Тя живее в Младост, София.

# 8
  • Мнения: 103
И аз ти препоръчвам да си намериш шивачка- хем ще ти е по мярка, хем няма да обикаляш много. А ако си купиш и плат, ще ти излезе и евтино! За цвят ти предлагам шампанско! Peace Ако плата изглежда луксозно, модела е добре да е семпъл. Flutter (Нещо подобно на първия модел от първия ред от предложените моделчета на Tony in love)

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
С обикаляне и меренепо магазините-така ще си намериш най-подходящата рокля  Peace

# 10
  • Мнения: 3 641
В Дика има много хубави рокли/предимно в бяло-черната гама/. В Мотиви също си харесах, но не е нещо,което да ме грабне.
Но пък в Монро си харесах две до коляното, много интересно изрязани отпред и отзад, но пък на мен не ми стояха добре Confused

# 11
  • Мнения: 4 668
Аз също съм за ДИКА  Peace
На твое място бих си купила елегантен светъл костюм - с рокля или панталон примерно / ти си знаеш / , после ще можеш пак да си го носиш .
Аз също ще съм на сватба по това време и съм си харесала костюм - светлобежова рокля и сако !

 Laughing Laughing Laughing Аз също съм на каре и ми отива таава комбинация !
Роклята / ако е много официална / после само ще я тъпчеш в гардероба .

# 12
  • Мнения: 852
Ще следя темата,на 31.05 и аз сам на сватба и още нищо не съм си харесала. ooooh!

# 13
  • Мнения: 3 641
Момичета, търся си права рокля д околяното  със силно изрязан гръб и деколте. Ако някъде сте виждали помагайте Praynig

# 14
  • Мнения: 117
Интересни и модерни рокли има в Агата - http://www.aggata.com/. Стила им като цяло е много интересен.

Общи условия

Активация на акаунт