Бял молив?!

  • 2 308
  • 21
  •   1
Отговори
Използвали ли сте бял молив за нокти? Какви са ви впечатленията? На някои места пише, че е много добър, а на други - че се изтрива след 2-3 часа и съвсем се обърках....мнения  Praynig

# 1
  • Мнения: 3 830
Изтрива се бързо.

По-добре да си използваш по-плътен лак на върха, вместо молив Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 170
Аз не съм доволна. Може би не го ползвам правилно, слагала съм го върху ноктите и след това мажа с гланц. При първото миене на ръцете се изтрива на места и става ужасно. Пробвах и от долната страна на ноктите- пак същото.  newsm78 Може би трябва да се поставя при всяко миене на ръцете, или идеята е да е за кратко.
Ще следя темата, може да разбера как правилно са поставя и какъв е смисълът от него.

# 3
  • Мнения: 2 229
Аз съм си слагала под ноктите, оцветяват ти се и пръстите. Mr. Green отгоре изобщо не виждам как ще се задържи, абе голям боклук. Даже сега си купих комплект за нокти и има бял молив, та ще си седи така явно. newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Изтрива се бързо.

По-добре да си използваш по-плътен лак на върха, вместо молив Peace

И аз така мисля.

# 5
Чувала съм, че стои много добре на френски маникюр и тъкмо бях решила да си взема, когато попаднах на статия, че се изтрива кратко след като е нанесен - явно е вярно... Confused

# 6
  • Мнения: 3 459
Не, не съм ползвала.
...попаднах на статия, че се изтрива кратко след като е нанесен - явно е вярно... Confused
И от други хора съм чувала така. Явно наистина няма ефект.

# 7
  • Мнения: 1 941
И аз против! Нито за върху ноктите, нито за под тях не става. Май това е един от най - безумните козметични продукти, които са създадени  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 463
Аз пък имам 1 колежка дето ползва бял маркер за френски маникюр и той и изкарва дори 1 седмица. Ще я разпитам ако някой прояви интерес.

# 9
  • Мнения: 568
Наистина много бързо се трие. Аз слагам на върха бял лак за нокти-тънка линия с четка (от онзи лак, който прилича на бяла алкидна блажна боя) Wink

# 10
  • Мнения: 5 299
Не става за нищо!

# 11
  • Мнения: 1 243
И аз имам един такъв за френски маникюр и така си седи  Crossing Arms Трие се бързо и става едно люспено такова, а не хубаво и равномерно бяло.

# 12
  • Мнения: 7 723
Взе ми го от устата клавиатурата  Crossing Arms Whistling

# 13
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
и  на мен не ми допада, моя така и си стое6е и накрая го изхвърлих

# 14
  • Мнения: 600
абсолютно ненужна вещ!

Общи условия

Активация на акаунт