лапароскопия на жлъчка

  • 5 007
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте,момичета!
Видях,че е писано доста по тази тема и прочетох много полезни неща,но искам да попитам за нещо конкретно и моля ако знае някой,да ми отговори.
Предстои ми операция на жлъчката.Бях се настроила за лапароскопска операция,но когато посетих хирург,той ми каза да забравя за такава операция,понеже съм имала жлъчни кризи в продължние на няколко години и вероятно имам сраствания.Тези операции били опасни понеже след тях се получавали перитонити,тромбози и т.н.
Подозирам,че става дума за борба за пациенти,но...знам ли...
Аз съм от Бургас.Посъветвайте ме къде да отида на консултация при хирург,който прави лапароскопски операции.
Благодаря ви предварително.
Бъдете здрави!

# 1
  • Мнения: 58
vanqqq, през 2003 - беше доста отдавна, ми направиха лапароскопия на жлъчния мехур. Операцията продължи 2 часа, станах няколко часа след нея, а ме изписаха на другия ден. Белезите отдавна ги няма. Лечебното заведение е втора хирургия на Александровска - гр. София. Цената беше 750 лв. Толкова струват инструментите, които са еднократна употреба. Желая ти успех и бързо оздравяване!!!
  bouquet
П.П. Забравих да ти кажа, че лекуващият ми лекар беше гл. ас. д-р Минев. Не бях с препоръки, просто отидох и нещата станаха. Пожелавам същото и на теб! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт