Пюрета Хелло

  • 1 009
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Моми4ета попаднах на тези пюрета и купих на мойта капризна Габи,хареса ги,особено плодово манго.Давали ли сте от тях и какви са впе4атленията ви.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моя приятелка дава от тях на синът си и той е малко по-капризен към храната,но тези пюрета ги яде с апетит  Peace

# 2
  • Мнения: 179
pamsi,Габи е много капризна,но тези ги хареса.

# 3
  • Мнения: 1 896
И моите впечатления са добри. Peace
Редовно купувах от тези пюрета за сина си- не само защото много ги харесваше, а и защото бурканчетата са с винтова капачка и са подходящи за детската кухня в последствие.
За съжаление май имат само плодови пюрета в асортимента си.

# 4
  • Хасково
  • Мнения: 992
На коя фирма са тези пюрета и кой/къде ги произвежда? Споделете и цената!

# 5
  • Мнения: 1 209
повечето деца ги харесват, защото са с много захар и нишесте. вижте етикетите.  давала съм, но умишлено рядко. мисля, че бяха чешки.

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
повечето деца ги харесват, защото са с много захар и нишесте. вижте етикетите.  давала съм, но умишлено рядко. мисля, че бяха чешки.

На мен ми слепна устата, като пробвах едно. Как няма да ги харесат децата. Съмнително евтини ми се виждат, та им вярвам.

# 7
  • Мнения: 84
  чешки са и цената им е 97 ст. в Билла. Имат само плодови и са прилични. Аз ги давам и не съм получила възражения

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Давла съм няколко пъти,но последното което взех при отварянето опръска всичко наоколо и беше развалено.

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Дъщеря ми много обичаше манго и ягода.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 457
Давала съм - не са лоши, особено това от манго. Но това от ягода е прекалено сладко, само веднъж го купих  Peace

# 11
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
не бях чувала и виждала, но ще ги потърся за проба в нашта Била  Peace

# 12
  • Мнения: 745
Давала съм,не са лоши.

# 13
  • София
  • Мнения: 663
и двете ми деца ги обожават, особено манго, ягода и комбинираното (морков с картоф и ябълка - синът ми). дъщеря ми е супер, ама супер капризна, но тези пюрета си ги яде с апетит. в супермаркет вмв са на 1.10лв. не ми се е случвало развалено да купя до сега, а редовно взимам.  Hug

# 14
  • Мнения: 9 973
не бях чувала и виждала, но ще ги потърся за проба в нашта Била  Peace
и аз също

Общи условия

Активация на акаунт