Ходите ли с мерак на работа?

  • 3 615
  • 64
  •   1
Отговори
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Аз не.Всяка сутрин ставам с някаква досада и отегчение.
Работата ми е свързана с много хора и повярвайте ми нагледала съм се на всякакви индивиди-
изнервени,нагли и невъзпитани и направо понякога се усещам,че започвам да се държа като тях.
Е не винаги е така ,има и хубави моменти ,но напоследък май се замислям да напускам нещо.
Но  не събирам кураж,тъй като нашият град не предлага много възможности за избор. ooooh!
Та при вас как е ?

# 1
  • Мнения: 1 897
Да, с голям мерак.

# 2
  • Мнения: 10 568
Да, винаги съм ходила с желание, харесвам си работата и още изпитвам удоволствие да я върша. Даже понякога, когато правя нещо и усещам, че ми е кеф, се чудя дали съм наред?!?!
Имало е моменти на предишната, а и на тази ми работа, когато хич не ми се е ходело, но това е било свързано с трети лица-дразнители и винаги съм знаела, че е въпрос на време да го преодолея.
От 26 април съм вкъщи и вече нямам търпение да стане утре, за да ида на работа.
И повярвайте ми - не съм работохоличка, просто си харесвам работата и повечето колеги.

# 3
  • Мнения: 1 568
В повечето дни да!

# 4
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ох, никак даже!  Tired Като знам сутрин, че отивам нататък, чак ми се реве. С въже трябва да ме теглят. И то не защото ме мързи, а защото обстановката в офиса е непоносима и се чувствам тотално смазана психически. Много е лошо да обичаш работата си, а да ненавиждаш работното си място. Даже от известно време си мисля да напусна ...

# 5
  • Мнения: 2 131
О, да, винаги съм ходила с желание на работа - интересна, динамична, срещи с нови хори, разнообразна. И сега, когато съм в майчинство, още повече ми се ходи на работа.

# 6
  • Мнения: 4 965
Обожавам работата си - влюбена съм в нещата, които правя. Сутрин се събуждам преди часовника, почивните дни ми е скучно, аз дишам с тази работа - това беше мечтата ми и 12 г. влагах неимоверни усилия в нея. Невероятно е усещането да работиш нещо, което обожаваш. Работата ми е моят втори дом, а колегите ми - моето второ семейство. Колкото повече неща имам за вършене, толкова повече желание имам да се справя...
Работата ми е свързана с много хора, с контакти, с връзки с чужбина, срещи, официални вечери, международни семинари, преговори и т.н.
Щом не се чувстваш добре, не се замисляй, а търси това, което ще те кара да се усещаш "на мястото си".

# 7
  • София
  • Мнения: 1 423
Харесвам си работата и колегите ми са разбрани, но в дни,в които имам адски много работа не искам да ходя и ми се реве!

# 8
  • Мнения: 14 133
Да, с много мерак!!!!  Wink Работата ми е интересна, а колегите са много готини!!!!  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 344
Е с мерак не точно (мерака го свързвам с други моменти), но ми е приятно и интересно да.

# 10
  • софия
  • Мнения: 2 140
С нежелание отивам всеки път.Харесвам си работата много,но фирмата,в която работя я МРАЗЯ.И вече се оглеждам за друго.Иначе има вероятност да вляза в санаториум да си лекувам нервите.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бях пуснала същата тема.

# 12
  • Мнения: 301
Обичам си работата, интересно ми е още въпреки, че вече 7 години това работя. Пътувам доста, а и при нас нещата всяка година са различни. Харесвам и колегите си - е не всички, но пък достатъчно. Не харесвам началника си hahaha ама...Да, с кеф идвам на работа.

# 13
  • Мнения: 142
Не. А пътя до работа и обратно още повече го недолюбвам!

# 14
  • Мнения: 2 657
От една страна я харесвам,поради нерегламентираното работно време,но пък от друга навестявам 1200-1300 абоната за месец и няма угодия...Хората са изнервени и някой правят такива скандали,че гледат май да им обереш скапаното настроение ooooh!Не я харесвам ей заради това...Единствено нещо което ме спира и заради което не съм напуснала все още е свободното време с което разполагам,но пък за сметка на това нервите ми се разбиха за тия години...

Общи условия

Активация на акаунт