Стърчаща коса

  • 8 140
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Имам малко  странен въпрос, но никой от мойте познати няма такъв проблем и затова се обръщам към Вас скъпи мами. Имам много хубава тъмно кестенява коса много дълга и гъста, откакто я пуснах дълга отгоре почнаха да стърчат по къси косми точно най-отгоре на темето не ми я филират не е на етажи, казаха ми че може да е защото се къса косата докато я реша понеже е много гъста и това са били нови коси?? newsm78 Незнам точно какъв е случая, но адски ме дразнят дори и като ходя на сешоар пак отгоре стърчат, ако има някой, който да ми каже поне да си купя нещо с което да я мажа отгоре или поне тези стърчащи косички, но да не е гел или най-добре да ми каже от какво може да става така за да не го правя и да не ми стърчи косата щото тези косми са дълги около 7-8 см и така.......
Мерси предварително  bouquet

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Идентичен случай с твоя съм и аз.

Позамазвам с кристали, но и аз ще следя темата за други предложения.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И при мен се получава так  Wink Ще следя темата за предложения  Peace

# 3
  • Мнения: 29
За такъв проблем аз използвам вакса. Когато ми правят сешоар също най- често ми слагат вакса ако има някои стърчащи косъмчета, но пък в салона ми слагат и разни други неща като храна за коса, по малко пяна и лак и в крайна сметка няма стърчаща коса Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Има спрей-балсами на Schwarzkopf -мнооого съм доволна. Просто избираш подходящия за твоя тип коса и нужди и се кефиш !!!  Peace Peace Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 273
Аз пък използвам Keune - гел за мокър ефект. Първо разресвам доколкото мога косата, като е леко навлажнена. После слагам от гела на ръката си, размазвам между дланите и после леко оформям точно стърчащите части и отстрани. Така става не толкова бухнала и по-добре оформена. Само да кажа, че този гел може да се купи само от фризьорски салон, защото е професионална серия.

# 6
  • Мнения: X
Ей за това говоря :

# 7
  • София
  • Мнения: 7 753
Аз ползвам кристали, ваксите са ми супер мазни, гелове, пяни не ползвам.

Ще следя темата за други интересни предложения.  Peace

# 8
  • Мнения: 68
Eй сега отивам да си купя   love001 самоче отгоре ли се пръска и се замазва ли , как точно се ползва? А с кристали не се опрява положението, с вакса много ми се омазнява, може би не съм оцелила самата марка на ваксата. Мерси муцки  bouquet

# 9
  • Мнения: 278
и мен като ме изправят ми щръкват отгоре- напръскват ме съвсем малко с лак и заглаждат леко с ръка и готово!

# 10
  • Мнения: 779
малко вакса,гел,крем и тн...всяко помага.въпроса е да изберем нещо newsm78.аз-сега ползвам крем-гел на нивеа.има много заглаждащи продукти ве4е-направо се е заринало-като се по4не от ейвън и орифлейм до лореал....

Общи условия

Активация на акаунт