"Смешни страшки и страшни смешки"(с децата)

  • 1 993
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Разкажете някоя смешно-страшна история с децата си!

Започвам първа:
Миналото лято.С Ралица сме на село.Ще се коли кокошка.Ралица решава да гледа,но бабите я карат да се обърне на другата страна ,докато заколят кокошката,пък после да гледа колкото си иска.Така и прави.Бабите клъцват кокошата глава и слагат кокошката в кофа,докато спре да шава.Ралица се надвесва над кофата.Кокошката изпада от кофата и омазва детето цялото с кръв.С писък тръгва да ме търси.Идва цялото ревящо и в кръв и аз Shocked,шашнах се,какво е станало откъде е тази кръв,къде се е ударила,толкова не бях се плашила досега!

И друга случка.Мъжът ми се прибира от работа,но аз не съм го усетила,а малката го усетила.Излиза навън с бясна скорост,докато сваря да я настигна,да видя накъде се е запътила,гледам,скача от най-горното стъпало на стълбището във въздуха.Така се стреснах,че после не можех името си да кажа,а тя се засилила да се хвърли на врата на баща си!

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 09:52 от mamaYanni

# 1
  • Мнения: 4 668
Ами моят син най - много ми изправи косата , когато един ден се промушил под долния парапет на емпорето на стълбите / живеем в мезонет / и половината беше вече долу  ooooh! а разстоянието е над 4 м. височина ...
Направо изпаднах в ужас ! Сигурно ми спря сърцето .
А той видял баща си нашия и решил да му помаха отгоре .

Няма да ви казвам как съм го теглила за краката , за да го измъкна оттам , защото той се запъваше ...
Не , че е много смешно , ама беше страшно със сигурност ...


Повече се смях , когато на 1г.4 м. отидохме на море на Албена , но първият ден беше много студено и отидохме да се разходим само по плажа -
Нашият обаче - краен екстремист - засили се и както беше с дънките и маратонките се бухна право в морето  Simple Smile Лошото беше , че не искаше да излиза ...

# 2
  • Мнения: 266
Моя син също обича екстремните спортове Laughing.
Преди седмица го карам у майка ми на гости,той си стой в седалката и ме гледа умно,но аз не виждам къде са му палавите ръчички.След 5 мин виждам как той бута рязко вратата на колата и хвърля шишето,попика се от смях,а аз изпаднах в ужас щях да припада ooooh!
Другата много стресираща поне за мен история беше на терасата.Отивам аз да простирам дрехите,а той по мен,уж ми подаваше щипките,но режи и да цели бабите седнали от долу.Те му се смееха и го викаха при тях и той режи от 2 етаж да слезе по на бързичко,като си се покатерил толкова тихо и се увиснал с главата на долу и ми вика МАМО ЛАО(ЧАО).Обръщам се и какво да видя #Crazy #Crazy #Crazy,той тъкмо да скача.Полудях......
Ние имам много страшни истории,но ако почна да пиша ще се разплача.Много ни е палав нашия мъж. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 8 999
С моите деца съм преживявала само страшки. Хич не бяха смешни. Нито ми се говори за това, нито искам да си спомням.

# 4
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
Да се включа и аз.Миналата година с моята панта стоим на терасата.Тя си обикаля,играе си ,а аз си пия кафето.В един момент тя решава да провери какво има долу и си провира главата между колоните на парапета.Обаче като иска да си изкара главата се оказва ,че се е заклещила.Започва се един луд рев,а аз не мога да я изкарам оттам.Тя се дърпа ,но нищо не става.Аз в паниката си не мога да я извадя.По добре ,че се претече баща й та помогна да и изкараме главата.
Другата случка е като реши да затвори входната врата след мен и се заключи.Аз без ключ,без телефон.Тогава имаше много рев и от двете страни на вратата.Накрая разбихме вратата.Сега вече знае,че мама не се заключва Laughing

# 5
  • Мнения: 1 447
Отивам в една приятелка на гости звъня на вратата и отваря синът и той е на 4 години.Питам къде е мама той отговаря,че е няма и е сам./и един такъв се подсмихва/.Звъня по телефона на моята приятелка не вдига,а чувам от вътре как звъни телефона.Влезнах у тях защото ми се стори подозрителен малкия ,а той през смях бяга към терасата.Отивам след него и какво да видя заключил майка си на терасата и тя милата няма как да си влезе.Стояла час и на горе от вън.Притеснена,че трябва да чака съпругът си да се върне а през това време малкия може всичко да направи.Беше ми страшно благодарна,че съм наминала да ги видя точно в този момент,защото не се знаеше до кога можеше да си стои на терасата

Общи условия

Активация на акаунт