Въпрос за биберони и бутилки 4ико

  • 1 111
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Здравейте моми4ета,

Искам да попитам някъде в София продват ли се ето такива бутилки 4ико и подходящите им биберони???

http://www.chicco.com/scheda_prodotto.asp?menu=on&art=00.071 … &idSezione=38

Интересуват ме най-ве4е бибероните с вариращ и бърз поток за по-големи бебета, защото при нас, за смях на кокошките, по неизвестни за мен при4ини продават само тези с една дупка, а Негова милост е голям за една дупка... По принцип сина ми предпо4ита силиконови биберони, но ако има само латексови ще му се наложи да свикне...

Мдаааамммм...дяволите да го вземат тоя Бисфенол А (в Канада изтеглиха от магазините вси4ко що е поликарбонат, о4аква се ние да ги последваме до края на годината)....така си харесвах бутилките Авент!

Моля, кажете ако сте виждали 4икото някаде...ако да, слу4айно да помните колко струват?

  bouquet

# 1
# 2
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Навсякъде в София се продават шишенца на Чико, това което показваш го имам, но със картинка костенурка.И биберони на Чико има всякакви навсякъде - с една дупка, с две дупки, свързани с 'резка", с три дупки, с отвор за каша...Шишетата са около 8-9 лв, бибероните - между 3 и 6 лв за две бройки.

# 3
  • София
  • Мнения: 521
http://shop.danet.bg/index.php?cPath=43_45_159&sort=2a&page=2
Виждала съм и в магазин Хиполенд в Сити центъра, в кв. Гео Милев Peace

# 4
  • Мнения: 1 447
И при нас в Ст.Загора ги има навсякъде в момента ползвам такива

# 5
  • Мнения: 174
Много благодаря!  Grinning

  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 415
Има ги на доста места. И ние имаме такъв, но не съм доволна. По големите дупки са доста големи и моите деца не могат да пият от тях. А малките са им малки вече.

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
така е почти във всяко магазинче за бебешки принадлежности ги има, няма да имаш затруднения да ги намериш.
цена зе бибите - 2бр - 6лв...
а на тези шишета доколкото знам стават и авентските биби, които са си силиконови.

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 15:57 от Angel_Dust

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
Има ги на доста места. И ние имаме такъв, но не съм доволна. По големите дупки са доста големи и моите деца не могат да пият от тях. А малките са им малки вече.

моя пък пише след година директно от дупка за каша....

# 9
  • Мнения: 1 447
Има ги на доста места. И ние имаме такъв, но не съм доволна. По големите дупки са доста големи и моите деца не могат да пият от тях. А малките са им малки вече.
С какви дупки ползваш ние сме на три дупчици и съм много доволна

# 10
  • София
  • Мнения: 415
Ами със три дупки. Последният беше със звезда, но пък от него е изключено. Много се чудя защо не могат да пият от трите дупки  newsm78. Иначе със една дупка сплескват бибирона, което значи, че им е малка.

# 11
  • Мнения: 1 447
 да така е ,но на нас звездата ни е голяма.По добре да смениш бибероните

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
а тези с цепката?

# 13
  • София
  • Мнения: 415

Именно това е звездата  Peace

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Има биберони с цепка и други биберони звезда-различни са

Общи условия

Активация на акаунт