Не знаех,че в Копривщица е толкова хубаво!!!

  • 51 627
  • 192
  •   1
Отговори
  • Мнения: 413
Момичета, помагайте. Ходила съм в Копривщица несметен брой пъти, но не съм попадала на някое по-специално романтично място. Ще бъдем кумове другия месец и трябва да организираме медената седмица след това-:)
Кажете ми кое е най-романтичното хотелче в Копривщица?
Благодаря ви предворително  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 965
Любимият ми е "Здравец", но не знам дали има двойни легла - били сме само на единични.
Също - "Бащин кът" и "Бащина стряха".

# 2
  • София
  • Мнения: 362
Два дни от сватбеното си пътешествие прекарахме в Копривица, в хотел "Св. Георги" - малко хотелче, с интимна обстановка и много романтичен апартамент Simple Smile  Има камина, която незнам дали за средата на лятото е подходящ инструмент за създаване на романтика, но в края на септември е чудесен такъв Simple Smile

# 3
  • Мнения: 413
Много благодаря за предложенията! Свети Георги ми изглежда едно доста подходящо място!  bouquet
Имаш ли идея какви са цените на апартамента, защото в сайта няма информация? Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 362
В края на 2005-та апартамента беше 95 лв.

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
В края на 2005-та апартамента беше 95 лв.

Това си е пладнешки обир Shocked
За Св.Георги не 95, ами и 5 лв не бих дала, дори хотелът трябва да ми плати за да ме накара да спя там, кухнята няма да коментирам, там коментарите за излишни...

95лв за 2 звезди без никакви екстри,  Shocked трябва никъде да не си ходил на друго място, че да се намери някои да даде 95 лв #Crazy в Св.Георги....

и това в далечната 2005, ..... те сега и 195 може да искат, ама за баницата поговорката е много вярна!

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Миналата година бяхме тук - http://journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2835 Хотелчето е хубаво и чисто...цената миналата година беше 50 лв. на стая със спалня и малко диванче /бяхме с детето/

# 7
  • Мнения: 4 965
...
Това си е пладнешки обир Shocked
За Св.Георги не 95, ами и 5 лв не бих дала, дори хотелът трябва да ми плати за да ме накара да спя там, кухнята няма да коментирам, там коментарите за излишни...
...

Това е и моето мнение. Един-единствен път /при положение, че задължитено ходим в Копривщица поне 1 път в месеца/ се подлъгахме да спим там и изобщо не ми хареса - надути цени, които не отговарят на качеството. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 362
Да, аз също смятам така, но тогава това беше единственият ни избор - никъде другаде нямаше места, а в х-л Копривщица не пускаха парното ( а аз като всяка бременна жена бях в пъти по-раздразнителна за някои неща, включае и топлото Wink  )
Да, не бяхме ходили никъде другаде в Копривщица и да, няма да повторим повече - не ми хареса!!! Даже и къщите сами си обикаляхме - няма кой да ти каже две думи...
Но дамата пита конкретно за Копривщица и аз отговарям. Чувствах се добре тогава, имам хубав спомен.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 866
Хотел "Бащина къща" е различният хотел в Копривщица, а персоналът трайно ни спечели да сме техни клиенти.

Liorena, радвам се да те видя.

# 10
  • Мнения: 413
Момичета, благодаря!  bouquetТози хотел Бащина къща е чудесен, но твърде безличен за вкуса ми и това, което търся. Все пак за мен Копривщица е нещо уникално, цветно, незабравимо, с дух..
Какво ще кажете за Сезони?Изглежда много добре, но някъде бях чела лоши отзиви за обслужването...
Най-добри впечатления като че ли е събрал Астра нанаша съфорумка LaughingМного ми харесаха и на мен!
Дали апартаментът е място, където двама влюбени ще се почувстват сами на този свят Laughing

# 11
  • Мнения: 3 622
Отсядали сме два пъти в Хаджи Иванчовата къща и сме оставали много доволни
http://www.alexandertour.com/bg/hotel_category/id1/hotel820/

# 12
  • Мнения: 2 558
аз препоръчвам хотел "Панорама", били сме в двойна стая със спалня в новата част /не в битовата/ и незнам какво представляват апартаментите
http://www.panoramata.com/

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Янита и на мен ми е приятно да те зесеча.
Отдавна не пиша вече......
А помниш ли, че случайно попаднахте в Бащина къща тогава? Радвам се, че ви е харесало....

Не, Астра ''не е моя'' Laughing, моля ви се момичета Wink
Може да съм пристрастна разбира се, но няма да седна да оплювам другите хотели, в никакъв случай, под достойнството ми е.....
Но хотел Св.Георги, извинете ме, но някак си, колкото повече хора разберат за това място, че не е добро толкова по-добре.....

Хотел Сезони ..... собствениците са други в момента.
За хотел Панорама съм чела само хубави неща, Бащина къща - собствениците са много, много готини хора, има също къща ''Тополка'', може би не толкова популярна, но също собственичката е много готин човек и е съвсем близо до площада....има още много, много хубави семейни хотелчета разбира се, но Св.Георги - да ме прощавате......

За медената седмица, може би ще е подходящо семейно хотелче с механа към него.....,

При всички положения, аз лично пожелавам една незабавима медена седмица.

# 14
  • Мнения: 413

При всички положения, аз лично пожелавам една незабавима медена седмица.

Благодаря много за пожеланията!Ако все пак имаш нещо общо с Астра, моля те,кажи има ли апартаментче, подходящо за целта!  bouquet

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 22:28 от Dazy

Общи условия

Активация на акаунт