Болки в гърлото вече цял месец

  • 1 636
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Става въпрос за мен, не за детето, слава Богу! От един месец не е спирало да ме боли силно гърлото, червено е и от време на време се появява дъх като от инфекция. Покрай празниците нямам време да отида на доктор, наваксвам в работата, стрес и т.н.
Не вярвам да е ангина, защото при ангина имало висока температура.
Но имам ли повод да се притеснявам или е нормалният срив на имунната система в "свежа" комбинация с тези "екстри" според вас?  Sick

# 1
  • София
  • Мнения: 1 783
Според мен е трябвало да отидеш на лекар, още на първата седмица.

# 2
  • София
  • Мнения: 708
По принцип е възмажно такъв гърлобол да е и на нервна почва (така беше при братовчедка ми), НО ти казваш че гърлото ти е зачервено и се появява дъх. Така че и моя съвет е да отидеш на лекар, възможно е да е някаква инфекция. Пила/смукала  ли си нещо за гърло?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз съм карала гнойна ангина без температура. Добре е да отидеш на лекар и да пуснеш един гърлен секрет.

# 4
  • Germany
  • Мнения: 7 922
Мъжа ми беше така 2 седмици.. оказа се бактерия. Пи антибиотик и сега е ок. Отиди задължително на лекар и искай гърлен секрет да ти вземат!

# 5
  • Мнения: 686
По принцип е възмажно такъв гърлобол да е и на нервна почва (така беше при братовчедка ми), НО ти казваш че гърлото ти е зачервено и се появява дъх. Така че и моя съвет е да отидеш на лекар, възможно е да е някаква инфекция. Пила/смукала  ли си нещо за гърло?

В началото пих, но после се отказах.
Ще трябва да отида. Дали утре, като е работен ден, ще работят милите ни джипита?  newsm78

# 6
  • Мнения: 14 133
Трябва да работят милите джипита.  Wink
И те почиваха 6 дена.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт