предучилищна у-ще Цар Симеон Варна

  • 2 606
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте,
Има ли някой впечатление от предучилищната в това училище във Варна (до Колхозния пазар). Дъщеря ми е става на 6 и на есен трябва да е предучилищна. Ние живеем съвсем наблизо и ще ми е супер удобно, но бих желал да чуя отзиви за там - приемат документи до 15.5 и щели да са 2 групи.
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 247
Чувала съм добри отзиви. Знам, че там подготвят деца предимно за руското училище (на общата родителска среща директорката ни го каза). Ако това е критерий за вас.. Hug
Но нека и майки, чиито деца са ходили да пишат. Ние ходихме на предучилищна в градината.

# 2
  • Мнения: 38
Благодая за бързия отговор - само не разбрах - вие учите в Руското и там са ви го казали или..
Моля уточни, мисля че е добър критерий

# 3
  • Мнения: 247
Не. Дъщеря ми учи в "Цар Симеон І". Директорката на училището го каза.

# 4
  • Мнения: 38
А някакви отзиви за първи клас? преподавателите? базата?  - може и на лични
Още веднъж благодаря
Предучилищната при първи клас ли са, имам предвид в съседни стаи... ще съм благодарна на всякаква информация

# 5
  • Мнения: 247
Базата е добра- нови чинове, бели дъски. Сега им строят нов физкултурен салон.
За преподавателите в предучилищната ще питам в понеделник PeaceЗнам, че в предучилищната са на смени.
Дано да има майки, които да ти дадат по-подробна информация.

Относно началните учители за 2009/2010г.- само за Анелия Манолова съм чувала добри отзиви. Тогава тя ще поеме първи клас.

# 6
  • Мнения: 38
ОК, благодаря ти много, ще чакам да ми пишеш нещо ако разбереш в понеделник.

# 7
  • Мнения: 113
Синът ми завърши предучилищна група в училището при госпожа Петрова.Дъщеря ми ще бъде при нея тази учебна година.Госпожа Златева също е добър учител.Която и да избереп няма да сбъркаш.Децата са много добре подготвени.

# 8
  • Мнения: 38
Благодаря ти много за отзивите. Дъщеря ти ще бъде наесен ли предучилищна там? Разбрах, че били две групи, може би това са двете учителки, които ти споменаваш. А в какво точно се състоят заниманията в тези групи - само "учат " ли или има занимания и под формата на игри?
Малко ме претиснява и че са заедно с другите ученици - кажи мнения и за това.
Благодаря ти предварително

# 9
  • Мнения: 247
Както обещах- попитах. Започнали са вече приемането на молби. Госпожите са Петрова и Златева. Учат по Моливко. Заниманията били под формата на игра( не оставало много време за същинска игра). Учели ги да познават буквите и цифрите, да четат и пишат(което не се прави в детската градина), да смятат, логически задачи, препис на текст и т.н.
Смените били две- първа от 8.00ч. до 12.00ч., втора- 13.00ч. до 17.00ч.

# 10
  • Мнения: 38
Мега, благодаря ти много, да си жива и здрава  Simple Smile
Мисля да подадем молба тази седмица и да видим какво ще стане.
Още веднъж ти благодаря изключително много за отзивчивостта

# 11
  • Мнения: 38
Приеха ни за наесен и се записахме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт