Има ли още базар в зала Универсиада?

  • 3 063
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 271
Не бях минавала покрай залата от години и забелязах, че са  я променили доста отвън. Нямаше паркирани коли отпред, като едно време, та се замислих, дали не са развалили базара за дрехи  Thinking

# 1
  • Мнения: 2 700
Май поне от година го няма.

# 2
  • София
  • Мнения: 433
Няма вече махнаха го

# 3
  • София
  • Мнения: 2 271
Ясно...
Благодаря  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 231
Верно ли бе newsm78, аз откакто забременях не съм минавала от там, но чак сега разбирам.

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Затворен е от юли 2007 г.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 524
Няма. Но идея си нямам какво е на негово място.

# 7
  • Мнения: 178
Видях реклама в сп.9 месеца, че от 5 до 8 юни ще се проведе някакво бебешко изложение там. Някой, ако знае нещо повече да пише.

# 8
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Няма. Но идея си нямам какво е на негово място.

Това по принцип е спортна зала, в която се организират и други събития. Базара беше в коридора и в по-малката зала. Наемите бяха много високи, за мизерните условия и много хора се отказаха и сигурно заради това го закриха.

# 9
  • Мнения: 2 231
Видях реклама в сп.9 месеца, че от 5 до 8 юни ще се проведе някакво бебешко изложение там. Някой, ако знае нещо повече да пише.
Миналата година не можах да отида, а пък и не се бях засилила, защото пишеше, че няма да продават, а е само за производители и търговци и е с рекламна цел. Да ама не. Моя позната беше ходила и каза, че е имало няколко шанда с хубави неща и с 10% отстъпка. Не зная как ще е тази година, ама мисля да отскоча, пък и да похарча някой лев Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 1 524
Това за изложението е хубава информация - благодаря.
Дейзи, верно е спортна зала  Joy Joy Joy Joy съвсем бях изключила каква е сградата.

# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
На изложението ходих. Не видях фирма, която да продава. Всичко беше с рекламна цел. Е, излязохме с доста подаръци, но да купуваме-нъц.

# 12
  • Мнения: 178
На изложението ходих. Не видях фирма, която да продава. Всичко беше с рекламна цел. Е, излязохме с доста подаръци, но да купуваме-нъц.
Не може да си ходила на това изложение, защото то започва от 5 юни и няма нещо общо с това, което се проведе през октомври. Май по - добре да пусна отделна тема за изложението.

# 13
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
На изложението ходих. Не видях фирма, която да продава. Всичко беше с рекламна цел. Е, излязохме с доста подаръци, но да купуваме-нъц.
Не може да си ходила на това изложение, защото то започва от 5 юни и няма нещо общо с това, което се проведе през октомври. Май по - добре да пусна отделна тема за изложението.

Ходих. Есента.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236125.0

Общи условия

Активация на акаунт