Oviesse - намаления кога?

  • 5 240
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте, бихте ли ми казали има ли в момента намаление в Oviesse, ако не, кога ще е то?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
В момента има частични намаления,по скоро акции на някои неща...

Големи намаления в oviesse рядко има и те са винаги в края на сезона.

# 2
  • Мнения: 5 647

Големи намаления в oviesse рядко има и те са винаги в края на сезона.

Мдаа, и да добавя, че изкарват част от зимната си стока като нова. Ще дам и пример. Преди Коледа исках да си купя рокля и пробвах 6-7 модела, но не се спрях на нито един /това както и да е/. Гледам онзи ден изтипосали същите рокли като нова колекция. Поне да ги бяха намалили.
Marks & Spencer правят същите номера. Зимата си взех обувки, които бяха намалили от 119 лв на 59 лв. След това отново ги бяха пуснали на старата си цена от 119 лв.......

# 3
  • Мнения: 630
Във Варна има т.нар горещ час на Овиезе. От 13 до 14 или 15ч. има 10% намаление. Преди няколко дни си купих един страхотен панталон. Като погледнах после етикета, цената беше завишена минимум с 10 лв. С намалението стана реална,т.е. само ние си мислим, че сме на кирия с тези намаления. На мъжът ми купихме няколко ризи, които бяха по 21.50, на етикета пишеше 9 евро. Явно сме по- богати от италианците щом плащаме повече #Crazy

# 4
  • Мнения: 5 647
Явно сме по- богати от италианците щом плащаме повече #Crazy


Ама разбира се, че е така. Как можа да си и помислиш дори, че сме по-бедни.  Mr. Green Повечето от намаленията, които се правят в България са след предварително завишаване на цената.

# 5
  • Мнения: 402
Явно сме по- богати от италианците щом плащаме повече #Crazy


Ама разбира се, че е така. Как можа да си и помислиш дори, че сме по-бедни.  Mr. Green Повечето от намаленията, които се правят в България са след предварително завишаване на цената.

Да, да, smile3521 ...ако изобщо има намаления newsm61. На мен това ми е болна тема, откакто видях в Мадрид хората какви намаления правят, ама хайде да не се отклонявам, че темата е конкретно за Овиес. А да попитам тогава, къде е магазина им в София, че ми се отваря път натам другата седмица. Надявам се да е на познато за мен място Simple Smile.

# 6
  • софия
  • Мнения: 1 745
В мол-а срещу Хемус.

# 7
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
И аз ги чакам! Затова се записвам.

# 8
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Запис

# 9
  • Мнения: 402
Мерси, точно на това се надявах Hug.

# 10
Аз същото съм виждала в Бенетон - детския и за нас и в Сисли, когато не могат да си продадат стоката я пускат следващия сезон с увеличената цена. В детския Бенетон един и същ потник, който съм го купувала преди 2 години, го пуснаха и миналото лято и това също. Вече ми омръзна да го гледам, едно яке също го гледам 2 години все го пускат, нямам думи просто.

# 11
Аз същото съм виждала в Бенетон - детския и за нас и в Сисли, когато не могат да си продадат стоката я пускат следващия сезон с увеличената цена. В детския Бенетон един и същ потник, който съм го купувала преди 2 години, го пуснаха и миналото лято и това също. Вече ми омръзна да го гледам, едно яке също го гледам 2 години все го пускат, нямам думи просто.

# 12
  • София
  • Мнения: 98
За намаленията в Бенетон и Сисли не е точно така. Винаги намаляват всичко. За детското - просто повтарят моделите. Едни якета и панталони съм ги купавала от XS до L поредни години. Просто моделът е един и същ, но има лек нюанс в цвета. Например, има един капитонирани пролетни якета, има ги от близо десет години, ритежаваме ги в няколко нюанса на бежово и розово и естествено различни номера. Но съм ги купувала и за дъщиря ми, която вече е на 12 години и за сина ми, който ще направи 3.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 424
в неделя купих от овиес три бодита. цената им беше 23 лева ( отдолу после видях, че са  10 евро Shocked). обаче се оказа, че ги купувах в щастливия ( или горещ  newsm78) час - между 13 и 15 - минус 10 процента. та излязоха по - тънко. почти като на европейците цените Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 504
Миналата седмица,когато за последно бях там,имаше намаление на някои артикули с 20%.Аз си взех дънки за 68лв. вместо за 85.Странното за мен беше обаче,че въпреки,че се водят зимен модел,са толкова тънички,че... ShockedИначе,са си страхотни,много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт