Тониране на латекс

  • 29 158
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 999
Здравейте, иска ми се да попитам къде правят компютърно тониране на  различни цветове латекс?Предстои ни боядисване на апартамента и искаме да се ориентираме в цветовите гами и цените, но незнаем къде да отидем, моля за съвет!!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 978
За кой град става въпрос?

# 2
  • Мнения: 2 591
почти навсякъде! в практикер например, но и в малките магазинчета за боя, представители на Мегахим или др. фирми! ние лично бяхме много доволни от Технокорект - много им е богата цветовата гама и материалите са много качествени!

иначе не излиза скъпо - колкото е по-светла боята, толкова по-евтино Wink

# 3
# 4
  • Мнения: 425
В Практикер правят, мисля че и в бриколажа също. Ние в понеделник си взехме от практикер. Много сме доволни и от цветовете, които си избрахме и от покриваемостта. Количеството което взехме мислехме, че ще стигне само веднъж да се минат стените, но ни стигна за 3 ръце.

# 5
  • Мнения: 8 999
Практикер, Бриколаж, складовете на Гара Искър.

# 6
  • Мнения: 999
В Практикер правят, мисля че и в бриколажа също. Ние в понеделник си взехме от практикер. Много сме доволни и от цветовете, които си избрахме и от покриваемостта. Количеството което взехме мислехме, че ще стигне само веднъж да се минат стените, но ни стигна за 3 ръце.
можеш ли да ми кажеш ориентировъчна цена на квадратен метър за по наситени цветове

# 7
  • Мнения: 425
 От този каталог дето избирахме тоналностите бяха разделени на 7 от всеки цвят. Ние избрахме шестата, тоест почти най наситеното и за 8,5 литра ни излезе 82 лв. http://www.orgachim.bg/virtual/ ето от тук си избрахме първоначално цветовете. в магазина има същия каталог на хартия.

# 8
  • Мнения: 999
От този каталог дето избирахме тоналностите бяха разделени на 7 от всеки цвят. Ние избрахме шестата, тоест почти най наситеното и за 8,5 литра ни излезе 82 лв. http://www.orgachim.bg/virtual/ ето от тук си избрахме първоначално цветовете. в магазина има същия каталог на хартия.
Колко квадрата успяхте да боядисате с тези литри

# 9
  • София
  • Мнения: 5 919
В Бриколаж ни направиха нашия латекс, избирахме цветовете по каталог. Не мисля, че цената зависи от "наситеността" на цвета, а от марката на латекса. Цените за съжаление не помня...

# 10
  • Мнения: 425
От този каталог дето избирахме тоналностите бяха разделени на 7 от всеки цвят. Ние избрахме шестата, тоест почти най наситеното и за 8,5 литра ни излезе 82 лв. http://www.orgachim.bg/virtual/ ето от тук си избрахме първоначално цветовете. в магазина има същия каталог на хартия.
Колко квадрата успяхте да боядисате с тези литри

Бяхме взели 4 литра оранжево, с които са боядисани 21 квадрата 2 пъти и зелено 5.5 литра, с които са боядисани 24 квадрата 4 пъти. И от двата цвята е останало, но тъй като мъжа ми боядисва не знам по колко, не съм отваряла кутиите. На кутията си пишеше че покрива 14 квадрата с литър боя. Горе долу така може да си изчислите. А и дори да вземете по малко боя като си запишете номера на цвета после ще ви го направят същия. Това му е хубавото на тонирането  Wink

# 11
  • Мнения: 46 434
В Бриколаж ни тонираха на Оргахим, наситен беше, но не помня дали 2-ри или 3-ти до най-наситеното  newsm78 "pink" се казваше, 10 литра 61 лв., за боядисване на 30 квадрата.

Не знам обаче как ни го смятаха, след минаване на 2 ръце ни остана 1/3 от кофата, то бива запас, бива, но това си е набутване  Twisted Evil

# 12
  • София
  • Мнения: 312
В "Боро" на околовръстното тонират също. За 10 литра цената на латекс + тониране е под 40 лева.

# 13
  • Мнения: 999
В Бриколаж ни тонираха на Оргахим, наситен беше, но не помня дали 2-ри или 3-ти до най-наситеното  newsm78 "pink" се казваше, 10 литра 61 лв., за боядисване на 30 квадрата.

Не знам обаче как ни го смятаха, след минаване на 2 ръце ни остана 1/3 от кофата, то бива запас, бива, но това си е набутване  Twisted Evil

А, доволна ли си от оргахим, днес бяхме в бриколажа и ми направи впечатление, че  е от евтините латекси, като че ли newsm78!Една от продавачките каза, че ако искаме по наситен цвят от оргахим, основата трябвало да бъде бяла иначе имало вариант да избият жълти петна?

# 14
  • Мнения: 999
В "Боро" на околовръстното тонират също. За 10 литра цената на латекс + тониране е под 40 лева.
Къде точно се намира този магазин, адрес и район ако ми кажеш...ще е добре Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт