Потресена съм от списание "МАМА"

  • 9 055
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
да Ви разкажа , за какво става въпрос.......................
Изпратих снимки , съответно спечелихме награда "Контейнери на Авнт Виа "  , които още не сме получили ,
а това става преди повече от месец и половина .Всяко бебе получава награда шише на БЕБЕ Нова  , което
получихме , а другата награда още не сме ! Писах няколко писма до списанието , на е-майла, но никой не
ми е отговорил , нищо ! Въпросите ми бяха относно това как ще си получим наградата , тъй като за София
пишеше ., че трябва да се отиде до някакъв магазин , и реших след месец , след като не си я получихме ,д а
ги питам дане би и в другите градове , да имат магазини с които работят , но уви никои не ми отговори ........
Коректно ли е това според Вас ?
Не ми е за контейнерите , но не обичам такива неща ................
с право ли се ядосвам !

# 1
  • Мнения: 27 524
С право се ядосваш. Телефони няма ли? Обади се  Peace

# 2
  • Мнения: 2 208
Не си хаби нервите излишно.
Според мен това са дребни неща, за които въобще не си заслужава да се ядосваш!
Най-важно е да има здраве!  Hug

# 3
  • Мнения: 422
те на един е-майл не отговарят , кои знае как ще ме отрежат по телефона   #2gunfire
но все пак  , го харесвам списанието , има много интересни неща , но според мен трябва
да има човек ,който да отговаря на въпросите , на читателите , поне според мен......
все пак , кой знае колко много мами , си го купуват !

# 4
  • Мнения: 8 999
Хм, ето затова не чета жълти списания, нито участвам в конкурсите им.

# 5
  • Мнения: 422
не съм за някви си контейнери ,които струват до 50 лв.
Въпросът е , че не може да пишат просто така , на страниците си , без да си получават хората нещата ,
според мен е така ! и даже , ако има и други като  нас, не получили своите награди , нека пишат .........

# 6
  • Мнения: 983
Да, наистина много тъпо от тяхна страна. Но нищо не ти пречи да звъннеш наистина....да потърсиш обяснение, може пък да ти дадат логично такова  Thinking

# 7
  • Мнения: 2 498
Обади се по телефона....наистина не постъпват коректно...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 529
Просто забрави.Нацелувай прекрасната си рожбичка,защото тя е най голямата ти награда.  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 372
С право се ядосваш и те разбирам. Не е толкова за наградата колкото за принципа и коректното отношение. Явно и тях не ги е подминало некорекното отношение както и много други в България. Жалко, но факт.

# 10
  • Мнения: 4 784
О, и ние имаме сходна история. Вече не помня каква беше наградата, май някакво шише, което бяхме спечелили и пишеше, че ще го получим до месец след като публикуват снимката. Познай, когато публикуваха снимката, бях бременна, а шишето пристигна, когато Коко беше на 2 месеца!

# 11
  • Мнения: 6 441
Отзад на списанието има телефони.Обади се на тях  Peace
Все пак едно е да се пише мейл,а друго директне контакт(въпреки че и на мейла би трябвало да ти отговорят  Tired ).
Иначе преди време и ние бяхме спечелили награда и пристигна учудващо бързо(става дума за същото списание  Peace)

# 12
  • София
  • Мнения: 1 603
Хм, ето затова не чета жълти списания, нито участвам в конкурсите им.

Също.
И без това тези списания заприличаха на рекламни брошури.

# 13
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 670
Ако ставаше дума за мен щях да се обадя и да им натрия носа. Мразя с главно М такива истории и много институции вече го знаят. Брани правата си докрай!!!!!!!!

# 14
  • Мнения: 7
Здравейте мами.
Да кажа че и аз бях спечелила комплект на avent,и се свързах със списанието да ги попитам кога ще го доставят,защото нямаше да бъда в града.Казаха ми,че наградите от АВЕНТ не се доставят от тях,а директно от фирмата.Вече не си спомням как се свързах с АВЕНТ,но веднага на същия ден дойдоха.

дано съм помогнала Laughing

Общи условия

Активация на акаунт