,,учителко любима"

  • 2 792
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
мили родители,наближава 24 май.мисля,че както изказваме недоволството си от учителите и възпитателите на нашите деца,така трябва и да даваме гласност на нашето уважение към тях.
дъщеря ми е втори клас в училище,,Васил Левски"гр.Сливен.синът ми също учеше до четвърти клас там.харесвам училището защото:там е красиво,цветно.има малък двор,но със толкова много зеленина.целия колектив се грижи за това нашите деца да се чувстват там добре.
благодарности на директора г-н Кадирев и учителката на втори ,,Б"кл.г-жа Чобанова.

# 1
  • Мнения: 103
Синът ми е втори клас в училище „П. Хилендарски“ гр. Пловдив. Благодарности на класната г-жа Йошкова за безкрайното търпение, амбиция и грижа към нашите деца. Уважение заслужава и директора г-н С. Христов за високото ниво на училището.

# 2
  • Мнения: 515
Moите деца учат в едно добро и красиво ,старо училище в Русе(ОУ"Братя Миладинови).Искам да поздравя всичките им учители,те са страхотни като преподаватели и като хора.  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 950
И аз искам да благодаря на учителката на моя син - г-жа Емилия Ганева  от 130 СОУ - София за проявените грижи и старание да научи децата в първите им 4 години в училище   bouquet  bouquet  bouquet 
А също и на г-жа Искра Василева също от 130 СОУ - София - начален курс, за основата , която даде на дъщеря ми преди 5 години   bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 339
Благодарности на нашата учителка г-жа Колева от ОУ "Христо Смирненски" - гр. Ямбол.  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 517
Аз учих първо в Аксаково, СОУ "Св. Климент Охридски" (едно време беше ЕСПУ). Няма да забравя г-н Минчев, г-жа Николова, г-жа Гавазова, г-н Дичев (лека му пръст). Сина ми сега учи там, класна му е г-жа Върбанова. На всички:   bouquet   bouquet   bouquet

 Hug  Hug  Hug и на учителите от Руското училище (Варна): Вангелова, Богданова, Петрова, Демирева...

Ако случайно си видят имената тук, да знаят, че винаги ще си споням за тях с огромно удоволствие   bouquet

# 6
  • Мнения: 654
 bg bg bg
честит празник

Общи условия

Активация на акаунт