Много съм притеснена

  • 10 514
  • 11
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 277
 Здравейте мили мами, притеснена съм защото в акото на дъщеря ми от 1-2 седмици има страшно много черни около 0,5 - 1 см дълги и тънки неща като черен конец нарязан на ситно може да са червейчета но не мога да преценя не се движат Sad Личния ни лекар каза че са острици пихме лекарство но положението е същото а и чета че остриците са бели а не черни  Confused Говорих с друг лекар и той каза че едва ли са глисти е какво е това тогава??? Утре ще носим проба в ХЕИ (по рано не успяхме защото по празниците никой не работеше а малката не ака по разписание) но ще трябва да чакам до понеделник за евентуални резултати Sad моля ако някой е имал същия проблем или знае нещо да сподели  Hug

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 17:40 от kaspur

# 1
  • Мнения: 8 163
Даваш ли й банани всеки ден? Техните семена приличат точно на черни червейчета с топчести главички.

Въпреки това идете в ХЕИ.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 277
Да давам й често, но не всеки ден  Rolling Eyes дали може да е от това наистина страшно много са Sad

# 3
  • Мнения: 2 208
Даваш ли й банани всеки ден? Техните семена приличат точно на черни червейчета с топчести главички.

Въпреки това идете в ХЕИ.

При синът ми е същото положение.
Спри да даваш банани за 1-2 дена да се изчисти и ще се оправят нещата.
Изследване направи за свое успокоение.  Hug

# 4
  • Мнения: 3 405
Както ги описваш са като от банан. Не й давай тези дни банани и виж дали пак ще има в изпражненията черни нишки.
Нищо не можеш да напшравиш обаче, докато от ХЕИ не ти дадат готов резултат.
В някоя частна лаборатория няма ли да действат по-бързо и да излязат резултатите утре (работен ден е), ако занесете секрет днес?

# 5
  • Мнения: 2 111
Тези черни нишки в акото са характерни когато се приема банан.Дано всичко е наред с пробите в ХЕИ.

# 6
  • Мнения: 1 477
Пробвай като спреш банана.Дано всичко е наред  Hug

# 7
  • Мнения: 8 163
Да давам й често, но не всеки ден  Rolling Eyes дали може да е от това наистина страшно много са Sad
Може, разбира се. Я отвори един добре узрял банан и виж колко много семки има.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 277
Точно преди празниците мъжа ми обиколи всички болници и от всякъде му отказаха да го изследват ходи и в Инфекциозна и в Пирогов и в Токуда дори не са искали да погледнат да кажат какво може да бъде  #2gunfire  казаха че само в ХЕИ правят подобни изследвания а те не работеха, така че ако ти се наложи нещо спешно направо незнам какво може да направиш  Sad

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 277
Искрено се надявам да е от бананите но сега като се замисля аз й давам от доста време вече банани а чак сега се появиха тези неща  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 3 405
Ужас.
Все пак спираш бананите и чакаш. Дано да няма нищо.
Аз след игра в пясъка трия ръцете с мокри кърпи, а у нас обилно измиваме със сапун. Моя малкия е на 1 год. и 4 месеца. Пясъчниците са пълни с котешки и кучешки екскременти, за съжаление.

# 11
  • Мнения: 2 131
Да давам й често, но не всеки ден  Rolling Eyes дали може да е от това наистина страшно много са Sad
О, да, при Алекс също беше така в началото като започнах да му давам банан. Аз го обяснявах все едно има поръсена чубрица в памперса, на това ми приличаше  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт