за кюфтетата

  • 3 501
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
здравейте!
искам да ви попитам на колко градуса и колко време пържите кюфтетата във фритюрника,защото на мен винаги са ми изпечени отвън и сурови отвътре... Rolling Eyes
благодаря

# 1
  • Мнения: 5 026
Рядко пържа и то на тиган. Когато са врели изглеждат като твоите. После,поизстинали , не са сурови вътре.

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
не пържа кюфтета във фритюрник, само на тиган. Намали температурата.

# 3
  • Мнения: 5 001
И аз пържа кюфтета само в тефлонов тиган на умерена температура.Никога не съм имала сурови кюфтета....

# 4
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Аз пък не ги пържа,а ги пека във фурната,на грил.

# 5
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Никога не съм ги пържила във фритюрник. Изобщо не ги пържа, пека ги в тава или на тиган без мазнина. На слаб огън.

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 21:09 от ЛЮБИМА

# 6
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Никога не съм ги пържила във фритюрник, а само в тиган.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Никога не съм ги пържила във фритюрник. Изобщо не ги пържа, пека ви във тава или на тиган без мазнина. На слаб огън.

# 8
  • Мнения: 1 122
На тиган или на скара ги правя. Явно температурата на фритюрника е била висока.

# 9
  • Мнения: 950
 Thinking  да не са много големи или обемисти  или е  малко времето им на фритюрника
Аз ги правя на тиган ,но щом ти за по-лесно и бързо пробвай варианта на скара или на фурната щом там не се получава  Peace

# 10
  • Мнения: 222
благодаря много за отговорите.и аз ги изпържих в тигана и станаха мн хубави...е явно ще си ги бучкам до печката  Close а на фурна имат ли разлика?никога не сам опитвала  Rolling Eyes

# 11
  • Разград
  • Мнения: 3 110
благодаря много за отговорите.и аз ги изпържих в тигана и станаха мн хубави...е явно ще си ги бучкам до печката  Close а на фурна имат ли разлика?никога не сам опитвала  Rolling Eyes

Много отдавна не съм яла пържени кюфтета и съм забравила какви са на вкус,но на фурна много ни харесват.Не вярвам да е голяма разликата.

# 12
  • Мнения: 4 406
Аз почнах да ги правя в микровълновата.
Стават разкошни

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз ги правя само на фурна - супер са!  Peace

# 14
  • Мнения: 70
Аз почнах да ги правя в микровълновата

Ъ, това пък как става  newsm78 Не съм почитател на този тип готвене, ама това ми прозвуча като за работещи жени. Открехни тайната, плийз   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт