бременна съм и кърмя

  • 679
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте! Моля ви за съвет. Бременна съм, но все още кърмя първото си дете. Докторът каза, че не пречи, но съм чувала и много мнения, че не е хубаво да се кърми по време на бременност. Какво да направя - не знам. Също съм чувала, че не е хубаво да се отбива през лятото, защото се обезводнява организмът на детето. Помогнете ми.

Цитат
Zdraveyte .Molya vi za savet bremanna sam no vse o6te kırmya pırvoto sı dete doktora kaza 4e ne pr4i no sam 4uvala ı mnogo mnenıya 4e ne e hubavo da se kırmı po vreme na bremmenost.Kakvo da napravya ne znam .Sa6to sam 4uvala 4e ne ehubavo da se obıva prez lyatoto obezvodnyava se organizmat na deteto.Pomognete mi.


-------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 05:41 от Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 1 252
Няма нищо нередно, че кърмиш и то бременна Simple Smile Поздравления.
Погледни тази тема - тя е точно по въпроса ти. Освен това в Библиотеката на форума има и други подходящи статии - търси за "кърмене в тандем".

И един съвет - пиши на кирилица и грамотно, за да ти отговарят повече хора.

# 2
  • Мнения: 100
И аз съм бременна и кърмя. Не мисля да отбивам за сега. Пиши какво точно те притеснява.  Hug

# 3
  • Мнения: 3 205
Аз кърмих първите 3 месеца от бременността ми. Отбиването съвпадна точно с началото на лятото - юни месец. Аз исках да продължа да кърмя, но за съжаление бившето кърмаче реши друго. Не съм имала проблеми с бременността и Иво не се е обезводнявал, нито е имал стомашно-чревни разстройства. Беше си здрав и продължи да си бъде здрав.

# 4
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
има доста бременни кърмачки из форума, даже и вече родиха. Те ще те посъветват да си кърмиш, ако детето се отбие само- отбие, ако не - може да практикуваш кърмене в тандем.

# 5
  • Мнения: 9 481
има доста бременни кърмачки из форума, даже и вече родиха. Те ще те посъветват да си кърмиш, ако детето се отбие само- отбие, ако не - може да практикуваш кърмене в тандем.

Мдааа-аз съм една от тях /не родила още де Wink/,  големято ми кърмаче, което няма никакви мераци да се отбие е вече на 2г и 5мес Mr. Green
С това темпо ще я докарам в "тамдем" до първи клас hahaha

# 6
  • Мнения: 236
И аз така! Както казах, засега продължаваме да се кърмим, ще видим дали ще стигнем до кърмене в тандем, живот и здраве януари месец ще разправям пак.
По принцип някои майчета се притесняват да не предизвикват контракции като се стимулират гърдите, но съм чела и чувала че е напълно безопасно Wink

Общи условия

Активация на акаунт