примерни тестове за матурите в 5 клас

  • 7 231
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Здравейте!Някои има ли да ми пусне  примерните тестове по английски език за матурата в 5 клас. Ако въобще миналата година е имало такава. Мерси мног предваително.
Хубав ден!

# 1
  • Мнения: 227
Нямам представа за примерните тестове, но се интересувам за датите на съответните изпити. В училищата ли се определят или са за всички училища еднакви.
Тъй като сина ми е с пневмония е много вероятно да пропусне някои от изпитите, те каква роля играят при общите оценки!?
Благодаря пРедварително!   bouquet

Общо взето нямам почти никаква информация за тези изпити, моля да споделите повече инфо!   bouquet

# 2
  • Мнения: 161
резултатите от матурите т.е оценките  ще се вписват като текущи, т.е кой знае каква роля нямат пък по- важно е здравето на детето. А изпитите почват от 13 май до 20 вкл без събота и неделя. Знам 4е на 20 е изпита по чужд език. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 274
Мисля,че миналата година не е имало такива тестове по английски език.Датите на тестовете са така:Български език и литература-13.05,Математика-14.05,Човекът и природа-15.05,История и цивилизация-16.05,География-19.05,Първи чужд език-20.05.  Дано да съм ви била полезна.

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 22:12 от mih06

Общи условия

Активация на акаунт