Dobro JP v kv. Hadji Dimityr

  • 1 271
  • 5
  •   1
Отговори
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
Shte se radvam da me nasochite kym dobro  JP v Hadji Dimityr. Dnes lichnata mi lekarka me "izradva" che na 30.05 prekratqva praktika i az sega kato v nebrano loze  Sad..a trqbvashe da si vzemem ot neq napravleniq za izsledvane na kryv i urina..da si pravq kardiograma..vse neshta neobhodimi mi za rajdaneto..phuu

# 1
  • Мнения: 539
Д-р Андонова - детски лекар, 23-та поликлиника.
А да попитам  -  личния лекар независимо каква специалност има, може ли да ми издава необходимите направления по време на бременноста или трябава да ме прати при г-к, който да ми ги издава. Аз ходя на прегледи при гинеколог на частна практика и тя не може да ми дава направления, а не ми се иска да я сменям. Много объркано ми е всичко в момента, ако трябва да почна да ходя при друг......... Confused

# 2
  • Мнения: 5 140
д-р Мимоза Георгиева сл.тел 9457425

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Др.Везенков/или Вазенков/.Племенника ми е при него и е страхотен.Той е педиатър и алерголог.Кабинета му е в 23 ДКЦ

# 4
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
Д-р Андонова - детски лекар, 23-та поликлиника.
А да попитам  -  личния лекар независимо каква специалност има, може ли да ми издава необходимите направления по време на бременноста или трябава да ме прати при г-к, който да ми ги издава. Аз ходя на прегледи при гинеколог на частна практика и тя не може да ми дава направления, а не ми се иска да я сменям. Много объркано ми е всичко в момента, ако трябва да почна да ходя при друг......... Confused
Po-princip ot JP-to si vzimash napravlenie za ginekolog kato si bremenna i s tova napravlenie si izbirash ginekolog, koito shte ti vodi jenskata konsultaciq, shte ti izdava napravleniqta za raznite izsledvaniq i tem podobni.  Po princip i lichniq lekar bi trqbvalo da moje da ti dava napravlenie za izsledvane na kryv, urina..no ginekologichnite izsledvaniq - kato mikrobiologiq, citomna maska i dr.  se pravqt ot vodeshtiq ti jenskata konsultaciq lekra... Ma i az edno go obqsnih.. Embarassed Nadqvam se che me razbra..ako ima neshto neqsno..pitai:)

Momicheta, blagodarq vi za predlojenite imena...  bouquet

# 5
  • Мнения: 5
Само НЕ д-р Голиванова, защото е адски злобна, заядлива и никога не дава направления.

Общи условия

Активация на акаунт